افسردگی

افسردگی

می 30, 2017 نسخه

آیا از افسردگی رنج می برید؟ شاید شما اخیرا به عنوان فردی که به این بیماری مبتلا شده است ، شناخته شده اید. درباره حالات رایج این بیماری که شامل علل افسردگی فاکتورهای خطر ساز را شناسایی کنید. ما به شما کمک می کنیم تا بر این بیماری غلبه کنید و به زندگی خود ادامه دهید.

واقعیت های افسردگی

افسردگی چیست؟ آنچه که از افسردگی می خواهید بدانید چیست؟ پاسخ سوالات خود را در مطالعه در باره این اختلال بیابید. اختلالی که بر بزرگسالان و کودکان تاثیرگذار است.

افسردگی دوران کودکی: این بیماری به طرق مختلف بر کودکان تاثیر گذار است که گاهی اوقات غیر قابل شناسایی است. درباره این بیماری تحقیق کنید .

افسردگی دوران نوجوانی: علائم این بیماری بیابید . این بیماری می تواند در نتیجه ترشح هورمونهای دوران بلوغ باشد . در رابطه با داروهای موثر بر این بیماری تحقیق کنید

افسردگی و دیگر اختلالات روانی: در باره مشکلات روانی که همزمان با افسردگی رخ میدهد تحقیق کنید این مشکلات می توانند شامل استرس، اختلالات از پیش مانده و اختلالات خطرناک باشد. علل و علائم و نشانه ها را شناسایی کنید.

علل

علل افسردگی: عللی چون پیوند های ژنتیکی را در این بیماری شناسایی کرده و پیش از آنکه این بیماری بر زندگی شما تاثیر بگذرارد درمان موثر را بیابید.

داروهایی که به افسردگی منجر می شود: از داروهایی که میتواند به علائم افسردگی منجر شود اطمینان حاصل کنید و سپس با پزشک خود در صورتی که دارو مصرف می کنید در باره نگرانی های خود مشورت کنید.

افسردگی، تیروئید و هورمون ها: در باره افسردگی ناشی از تیروئیدو در باره افسردگی ناشی از هورمون ها و دوران قاعدگی و حاملگی و یائسگی تحقیق کنید.

افسردگی ناشی از بیماری های مزمن: بسیاری از مردمی که به بیماری های مزمن میتلا هستند با این نوع بیماری درگیر می باشند . درباره علائم این نوع افسردگی و راه های درمان  و نکات مربوط به این بیماری تحقیق کنید  .

افسردگی و درد مزمن: رابطه افسردگی و در مزمن را شناسایی کنید و درباره روش درمانی که پزشک شما یرای درمان درد . علائم افسردگی به کار میگیرد بیشتر بدانید.

سوگ و افسردگی: غم احساسی طبیعی است که در نتیجه شکست های بزرگ رخ می دهد. درباره علائم و علل پیدایش غم و اندوه و تاثیر طولانی شدن این حالات بیشتر بدانید.

الکل و افسردگی: رابطه مستحکمی بین مصرف الکل و افسردگی وجود دارد . سوال این است که آیا مصرف مداوم الکل به افسردگی منجر می شود یا افسردگی موجب می شود تا مردم به الکل روی بیاورند؟ هردوی این حالات ممکن است.

آیا شما در خطر می باشید؟ عواملی که موجب به افزایش حس افسردگی می شود را شناسایی کنید. راه های حفاظت خود و خانوادتان را از علائم افسردگی بیابید.

پیشگیری از افسردگی: به دنبال راه هایی برای پیش گیری از افسردگی هستید؟ عادات زندگی خود را در کنار دارو های  موثر برای درمان علائم افسردگی  بیابید.


علایم و انواع

آیا علائم رایج افسردگی را می شناسید؟ آیا انواع افسردگی را می شناسید؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پزشک خود صحبت کنید. علائم هشدار دهنده و جدی مشکلات افسردگی را شناسایی کنید .

علایم

علایم افسردگی: آیا شما افسرده هستید؟ علائم افسردگی ممکن است شما را متعجب سازد. اگر از افسردگی رنج می برید راجع به این بیماری بیشتر مطالعه کنید.

کنترل سلامتی: آیا شما ناراحت یا غمگین هستید؟ کنترل سلامت با تحقیق و ارزیابی  سلامت شخصی و سابقه نوع زندگی شما به شما کمک می کند تا سلامت خود و خانواده خود را کنترل کنید.

انواع

انواع افسردگی: همه افسردگی ها شبیه به هم نیستند. درباره انواع افسردگی علائم و نشانه ها  تحقیق کنید و با پزشک خود در رابطه با نوع درمان آن مشورت کنید.

افسردگی اساسی: علائم عمده ترین نوع افسردگی و روش های درمان قابل دسترس را شناسایی کنید. اگر این علائم را در خود مشاهده می کنید با پزشک خود مشورت کنید.

افسردگی مزمن: میلیون ها نفر به این از افسردگی مبتلا می باشند. علائم این نوع افسردگی را در خود شناسایی کنید.

افسردگی غیر معمول: بسیاری از مردمی که به این نوع افسردگی مبتلا هستند علائم معمول را ندارند. علل و درمان این نوع بیماری را شنااسایی کنید . از جمله علائم این بیماری اضافه وزن پرخوابی و استرس می باشد.

افسردگی پس از زایمان: این بیماری از جمله بیماری های رایج می باشد . علائم و ناشنه های این بیماری را شناسایی کرده و  دارو های موثر برای این بیماری را بیابید.

افسردگی دو قطبی / رفتاری: حالاتی که در این بیماری موجود است از مانیا تا عمده ترین نوع افسردگی را شناسایی کنید.

افسردگی فصلی: آیا در زمان مشخصی از سال دچار افسردگی می شوید؟ تحقیق کنید ببینید چه اختلالات تاثیرگذار فصلی بیشتر بر مردم اثر دارد و پزشک شما چگونه می تواند برای کنترل این بیماری به شما کمک کند.

افسردگی روانی: درباره این بیماری  و نشانه های روانی و وهم ناشی از آن بیشتر تحقیق کنید و با پزشک خود برای مصرف دارو مشورت کنید.

سندروم سروتونین چیست؟ درباره یندروم سروتونین علل و نشانه ها و شیوه های درمان آن اطلاعاتی به دست آورید.

عوارض

مشکلات افسردگی: از بیماری های مزمن مثل امراض قلبی گرفته تا احساس درد ومشکلات جنسی و  خواب  چگونگی غیرقابل درمان بودن افسردگی را که می تواند زندگی شما را دچار مشکل سازد را بیابید.

مشکلات جنسی: افسردگی چه تاثیری بر روی روابط جنسی می گذارد؟ درباره تاثیر دارو های افسردگی بر فاکتورهای جنسی تحقیق کنید.

مشکلات خواب: مشکلات ناشی از افسردگی را بر کیفیت خواب بیابید به برخی نکات موثر که به حل مشکل شما کمک می کند عمل کنید.

علائم هشدار دهنده

افسردگی غیرقابل درمان: خطرات ناشی از این بیماری بیابید و به مشکلات خطر آفرین و حس خودکشی ناشی از این بیماری توجه کنید.

افسردگی و خودکشی: درباره خودکشی و علائم هشدار دهنده و افرادی که در معرض این خطر می باشند توجه کنید و به هنگام نیز داروهای مناسب کمک بگیرید.

 

مقالات مرتبط