افسانه های عمل بینی

افسانه های عمل بینی

اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۸ نسخه نظرات

برداشتن قوز بینی آسان است

عمل بینی یکی از پیچیده ترین و چالش بر انگیز ترین عمل های جراحی است. نه تنها بینی باید با صورت مطابقت داشته باشد، بلکه قسمت بینی باید با تمام دیگر قسمت های آن بخواند. برای مثال برداشتن قوز بینی بدون عوض کردن نوک آن در بسیار از مواقع می تواند نوک بینی را جوری نشان دهد که انگار دو از صورت به آن چسبیده شده است. بر عکس، عوض کردن نوک بینی به تنهایی و بدون حل کردن مشکل مجرای بینی، مجرا را خیلی بزرگ یا بالا و عریض نشان می دهد. جراحی پلاستیک توجه زیاد به جزئیات را می طلبد و فهم از تفاوت های ظریف هماهنگی بینی و صورت در آن بسیار مهم است.

جراحی بینی تحت پوشش بیمه است

جراحی بینی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد؛ هر چند در بعضی موارد که مشکل به تنفس و عملکرد بینی مرتبط است، قسمتی از جراحی می تواند تحت پوشش بیمه قرار گیرد.

تمام کسانی که جراحی بینی کرده اند از دور هم قابل تشخیص اند

مطمئناً، یک کار ضعیف روی صورت و به نگاه غیر طبیعی به نظر می رسد. یک مثال معمول از آن بینی بیش از حد نازک شده و بسیار نوک بالا است. طی سالیان قبل، غضروف بینی به طور معمول برداشته می شود که نه تنها در نگاه کار ضعیفی به نظر می رسد بلکه باعث تنفس ضعیف نیز می شود. از طرف دیگر جراحی بینی خوب معمولا طبیعی به نظر می رسد و دیگر حواس افراد را پرت نمی کند. افراد در مواجهه با شما مستقیما به چشمان، لبخند، مو و پوست شما نگاه می کنند.

بینی من بعد از عمل میتواند شبیه به بینی هر بازیگری که بخواهم شود

یک بیمار جراحی بینی آینده نگر باید انتظارات به جایی داشته باشد. صورت و چهره هر فرد متفاوت است. بینی برد پیت روی صورت هر مردی خوب به نظر نمی رسد و حتی قابل دستیابی نیست. بینی آنجلینا جولی برای هر زنی مناسب نیست. برای مثال یک زن کوتاه قامت تر می تواند بینی سربالاتر و منحنی تری نسبت به یک بانوی بلند قامت داشته باشد. همین درجه منحنی روی یک خانم بلند قد غیر طبیعی و خوک مانند به نظر می رسد. به طور خلاصه بینی شما باید به صورت، اندام و خود شما بیاید.

جراحی بینی فقط برای آدم های پولدار است

واقعیت این است که درآمد متوسط برای بیمارانی که جراحی بینی داشته اند تا به حال زیاد بالا نبوده است. هر چند باید اشاره کنیم که مشکلات بینی ارتباطی به قشر پولدار ندارد.

مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است