روز هفتاد و هشتم بارداری

روز هفتاد و هشتم بارداری

آبان ۳, ۱۳۹۵ نسخه بارداری روز به روز نظرات

روز هفتاد و هشتم بارداری – الان هفته ی ۱۱ ام و روز یکم چرخه است – ۲۰۲ روز مانده تا زمان زایمان

وضعیت کودک شما در این روز چگونه است

اگر چه در تصویر ممکن است به نظر بیاید که کودک به پشت خوابیده و در حال استراحت است، ولی وجود مایع در کیسه ی آمنیوتیکی به این معنی است که در محیط اطراف شناور است و به راحتی می تواند در هر وضعیتی در رحم قرار بگیرد.


در این هفته که هفته ی پایانی ۳ ماهه ی اول بارداری است، شاید شما اولین تصویر برداری سونوگرافی را انجام داده باشید و برای اولین بار جنین خود را دیده باشید.

شما و همسرتان به مرحله مهم و هیجان انگیزی از زندگیتان رسیده اید. برای اولین بار در این زمان است که می توانید تصویر سونوگرافی جنین خود را ببینید این وضعیت ممکن است باعث شود تا با هم احساس صمیمیت بیشتری داشته باشید. بسیاری از مردان، با دیدن تصویر جنین خود برای اولین بار در بارداری تازه متوجه حقیقت بارداری می شوند.

در این تصویر، طول جنین شما اندازه گیری خواهد شد و بر این اساس سن وی مشخص می شود. تا هفته ی حدود ۱۲ بارداری تمام جنین ها تا حد مشابهی رشد می کنند.

با استفاده از تاریخ اولین روز قاعدگی خود می توانید روز بارداری را تعیین کنید، که این روش همیشه درست نیست بویژه اگر چرخه ی قاعدگی شما طولانی تر و یا نامنظم تر باشد.

روز 78 بارداری

شما ممکن است تصویر جنین خود را داشته باشید. از دیدن چند باره ی آن سیر نمی شوید و این خبر را با دیگران در میان می گذارید.


در مورد پدر – این یک واقعیت است

برای شما و همسرتان شنیدن این خبر که جنینتان سالم است خوشایند است.

در اولین سونوگرافی ضربان قلب جنین و برخی معیارها اندازه گیری می شود. در واقع، اولین تصویر ها به شما تصویر جدیدی از زندگی را ارائه می کند.

برای مردان اولین مسئله این است که باور می کنند بارداری واقعی است.


روز هفتاد و نهم بارداری

روز هفتاد و هفتم بارداری

هفته دوازدهم بارداری

مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است