چگونه و از کجا بهترین جراح رینوپلاستی را پیدا کنم؟

چگونه و از کجا بهترین جراح رینوپلاستی را پیدا کنم؟

مهر ۱۲, ۱۳۹۸ نسخه متخصص نظرات

بارها و بارها شاید این پرسش را شنیده باشینم که واقعا بهترین جراح بینی در ایران کیست؟ پاسخ های مختلفی برای این پرسش مطرح‌شده وجود دارد. هیچگاه نمی توان پاسخ قطعی به این پرسش داد. اما حتی با این وجود نگران نباشید. زیرا خودتان می توانید چنین شخصی را پیدا کنید. وبسایت نسخه در این مقاله به شما کمک خواهد که با در نظر گرفتن فاکتورهای مهمی که در این مقاله ذکر شده اند، در انتخاب یکی از بهترین جراحان زیبایی ایران کار سختی نداشته باشید.


اهمیت تحصیلات و دوره های آکادمیک در انتخاب بهترین جراح بینی

در انتخاب جراحی که بتواند به درستی بینی شما را عمل کند، باید ابتدا به تحصیلاتش توجه کنید. باید به این نکته توجه کرد که هر جراحی صلاحیت انجام اعمال زیبایی بینی را ندارد و باید دارای بورد تخصصی مرتبط باشد.

آن دسته از جراحانی که در حیطه کاری خود دارای بورد تخصصی هستند، به صورت مداوم تمام تکنیک های مدرن و جدید جراحی بینی را فرا خواهند گرفت. و روزانه تعداد زیادی بیمار را عمل می‌کنند. بنابراین هر کسی را به شما معرفی کردند، حتما اولین سوال و کنجکاوی شما درباره آن جراح، حتما تحصیلاتش باشد.


تجربه، یکی از مهم‌ترین فاکتورها در انتخاب بهترین جراح رینوپلاستی

هرچند که داشتن تحصیلات آکادمیک مرتبط با حوزه جراحی زیبایی بینی، می تواند شرط اول شما برای انتخاب جراح رینوپلاستی باشد، اما این فاکتور به تنهایی کافی نیست. تحصیلات تنها یک پیش شرط است. در نهایت مهمتر از تحصیلات، داشتن تجربه مرتبط و رزومه قوی جراح است. که او را در پیش چشم بیماران قابل اعتماد می سازد.

برخی از جراحان تنها در یک تکنیک رینوپلاستی مهارت دارند و بیشتر یا تمام عمل های خود را با همان یک تکنیک انجام می دهند. هرچند که این جراحان در انجام این تکنیک به مهارت می رسند، اما به یاد داشته باشید که بیماران مختلف با تکنیک های مختلف درمان می شوند. بنابریان جراحی که انتخاب می کنید باید تمام تکنیک های جراحی بینی را به درستی و با مهارت انجام دهد.

هر چقدر یک جراح در طول هفته، عمل های بیشتری انجام دهد تجربه بیشتری دارد. بنابراین تصورش را بکنید که جراحی از ۱۰ سال پیش به این ور، هر هفته دست کم ۵ عمل داشته باشد، این جراح می تواند حرفه ای و قابل اعتماد باشد.


انتخاب بهترین جراح بینی بر اساس ترجیحات شخصی

نظرات و سلیقه های مردم همیشه یکسان نیست و هر کسی سلیقه خاص خودش را دارد. ممکن است کسی بخواهد پیش همان متخصص رینوپلاستی برود که خواهر، عمه، خاله یا دوستش را عمل کرده است.

ممکن است سبک جراحی صورت گرفته در این اشخاص، مد نظر این افراد باشد. بنابراین ترجیات شخصی که می خواهد تحت عمل جراحی قرار بگیرد نیز، در انتخاب جراح بسیار مهم است.


اگر می‌خواهید بدانید کدام پزشک بهترین جراح بینی است عکس های قبل و بعد بیمارانش را ببینید

به لطف اینترنت می توانید عکس های قبل و بعد انبوهی از افراد که به تازگی تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته اند را مشاهده کنید. بدون شک جراحی که خوب باشد گنجینه و آرشیوی از عکس های بیماران خود را در دفتر کارش به یادگار نگاه داشته است.

شما می توانید از جراح خود بخواهید نمونه هایی از عکس کسانی که تحت عمل قرار گرفته اند را به شما نشان دهد، تا بتوانید کار جراح را ببینید. حتی می توانید نمونه هایی از جراحی هایی که احتمالا مشابه با وضعیت شما هستند را در لابلای عکس ها ببینید.


بهترین جراح زیبایی بینی


بهترین جراح رینوپلاستی برای پاسخ به سوالات بیمارانش وقت می‌گذارد

بیشتر افراد فکر می کنند که جراحان بینی تنها به فکر جیب خود هستند و تنها پشت سر هم و خیلی سریع بیماران خود را عمل می کنند، بدون اینکه تمام شرایط او را در نظر بگیرند.

اما این تصورات همیشه درست نیست. ما متخصصانی را می شناسیم که برای کوچکترین سوال بیمار و حتی مراجعین خود وقت میگذارند. و از تمام معلومات خود برای پاسخ به تک تک سوالات مراجعانشان استفاده می کنند.

بنابراین اگر دیدید یک جراح علاوه بر اینکه تحصیلات مرتبط دارد، رزومه کاملی را یدک می‌کشد و با حوصله به تک تک سوالات و نگرانی های شما پاسخ می‌دهد حتما به او اعتماد کنید.


اگر می‌خواهید بهترین جراح رینوپلاستی را پیدا کنید حتما با بیمارانش صحبت کنید

خوشبختانه دست شما برای انتخاب جراحی قابل و حاذق، که بتوانید بینی خود را به دستان او واگذار کنید باز است. برای مثال شما می‌توانید کسانی که بینی خود را عمل کرده اند پیدا کنید و از نزدیک از آن ها سوال بپرسید. علاوه بر این اگر توانستید حتما عکس های قبل از عمل این اشخاص را پیدا کنید تا نتیجه ها را با هم مقایسه کنید.

خوشبختانه جراحانی که کارشان درست است به سرعت آوازه شان در گوشه و کنار شهر می‌پیچد. بنابراین پرسش و پاسخ از کسانی که عمل کرده اند را حتما در اولویت های خود قرار دهید.


بهترین جراح بینی در بهترین کلینیک ها و یا بیمارستان ها عمل می‌کنند

در نهایت یکی از مهمترین فاکتورهای باقی مانده برای انجام عمل جراحی رینوپلاستی، مکانی است که قرار است شما در آنجا عمل شوید. به طور قطع حتی اگر شما بهترین جراح را پیدا کنید اما اگر در یک مرکز جراحی کامل و با امکانات کافی عمل نشوید نمی‌توانید از نتیجه دلخواه خود اطمینان حاصل کنید.

اگر می‌خواهید با بهترین پزشکان و جراحان زیبایی آشنا شوید حتما یک سر به بخش پروفایل پزشکان وبسایت نسخه بزنید تا بتوانید به اطلاعات تماس و رزومه تعداد زیادی از جراحان حاذق و خبره ایران در حوزه زیبایی دسترسی پیدا کنید.

مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است