چرا زوج هایی با قومیت‌ها و ملیت های متفاوت خوشبخت تر هستند؟

چرا زوج هایی با قومیت ها و ملیت های متفاوت خوشبخت تر هستند؟

شهریور ۲۷, ۱۳۹۸ نسخه سلامت روان نظرات

هرچند که افراد اغلب با کسی ازدواج می کنند که از یک فرهنگ، زبان یا نژاد باشند، اما هستند کسانی که با شخصی کاملا متفاوت از قومیت های دیگر ازدواج می کنند. غالبا گفته میشود که افراد با کسی ازدواج کنند که مشترکات زیادی با هم داشته باشند. هرچند که این توصیه تا حد زیادی درست است، اما نباید فراموش کنید که ما در یک روزگار مدرن زندگی میکنیم. یک دوره زمانی که تمام جهان، تنها با یک کلیک به هم متصل می شوند. ازدواج با یک شخص از یک ملیت دیگر چندان هم بد نیست و فواید زیادی دارد.

دوست داشتن کسی از یک کشور دیگر، می‌تواند درهای یک جهان دیگر را باز کند که در آن فرصتی دست اول برای یادگیری نصیب افراد می کند. ازدواج با چنین اشخاص متفاوتی، فرصتی فراهم میکند تا ما اطلاعات بیشتری درباره فرهنگ ها و سنت های مختلف به دست بیاوریم. در این زندگی ها، به دلیل انتخاب گسترده موضوعاتی که برای بحث در دسترس هستند، گفتگوها به ندرت کسل کننده هستند. بازدید از خانه و وطن هر کدام از طرفین، برای دیدن دوستان و خانواده ها، به معنی داشتن یک فرصت سفر به خارج از کشور است.

وبسایت نسخه در این مقاله، قصد دارد درباره مزیت های ازدواج افرادی از ملیت های مختلف بپردازد. تاکید ما بیشتر بر مفهوم خوشبختی و تفاوت سلامت روان این اشخاص با افرادی دیگر است. با ما همراه باشید.


آن‌ها علاوه بر زبان خود می توانند زبان یک ملیت دیگر را بیاموزند

زمانی که با یک شخص از کشور دیگر، یا از یک قومیت دیگر آشنا می شوید، قاعدتا با زبان جدیدی نیز آشنا می شوید. شخصی که دوستش دارید، برای شما تبدیل به یک انگیزه می شود تا یک زبان جدید یاد بگیرید. علاوه بر اینکه می‌توانید با زبان خود، به ابراز احساسات بپردازید، زبان جدید نیز میتواند یک کانال ارتباطی خوب برای هر دوی شما باشد.

علاوه بر ایجاد ارتباط با یک زبان جدید. تجربه چالش های نو، مغز شما را به فعالیت بیشتر وا می‌دارد. یادگیری زبان می تواند میزان آگاهی های شما را بالا ببرد و شما را به خوشبختی نزدیکتر کند. از آنجایی که هر فرهنگ و ملیتی روش های خاص خود، برای خوشختی را دارند، فرصتی برای شما پیش می آید که راز خوشبختی ملیت های دیگر را بیاموزید.


چیزهایی که باید از آن ها سر در بیاورید بیشتر می‌شوند

کسانی که اتفاقات خوشایند و جدیدی که تا پیش از این ندیده اند را تجربه می کنند، انسان های خوشبختی هستند. با ازدواج با شخصی از یک ملیت دیگر، گنجینه ای از اتفاقات، فرهنگ و رسومات مختلف و جدید آن ملت، به روی شما باز خواهد شد. اگر تا پیش از این تنها از زیبایی های کشور خود لذت می‌بردید، اکنون یک کشور دیگر با انبوهی از اتفاقات و وقایع کشف نشده برای شما وجود دارد. دیدن حتی کوچکترین رویدادهای جدید و خوشایند میتواند روحیه شما را بهبود ببخشد و انگیزه زندگی کردن در شما را دوچندان کند.


با ورزش ها و رویدادهای ورزشی متفاوتی آشنا میشوید

هر کشوری علاوه بر ورزش های محبوب جهانی مثل فوتبال، فعالیت های ورزشی خاصی دارند. برای مثال در کشور استرالیا کرکیت یکی از ورزش های مورد علاقه و فرح بخش است. در انگلیس فوتبال خود را در قلب ها و خانه های مردم جای داده. در آمریکا فوتبال آمریکایی یا راگبی آنقدر مشهور و محبوب است که مردم حتی از تماشای تیم های مدرسه ای و منطقه ای راگبی نمی گذرند. تماشای بازی راگبی برای کسی که تا کنون از این ورزش چیزی نمی دانستند، می تواند بسیار مهیج و سرگرم کننده باشد. اوج هیجان شاید زمانی باشد که در استادوم ها و ورزشگاه های مملو از جمعیت همراه همسر خود به تماشای ورزشی خاص بپرزدازید و یا خود آن را امتحان کنید.


بینش سیاسی و اجتماعی آن ها بیشتر از دیگران است

قرار گرفتن در میان مردمی از ملیت های مختلف نه تنها چیز بدی نیست بلکه ذهن شما را بازتر می کند. زمانی که از مناسبات اجتماعی و سیاسی کشور دیگری سر در بیاورید، علاوه بر اینکه می‌توانید امورات اداری و زندگی را بدون دردسر انجام دهید، بلکه قادر خواهید بود نظرات؛ عقاید و افکار مختلف دیگران درباره سیاست و مسایل اجتماعی را بشنوید.


ترجمه شده از وبسایت: lifehack.org

برچسب ها :
مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است