5 واقعیتی که باید درباره روحیات زنان مستقل بدانید

۵ واقعیتی که باید درباره روحیات زنان مستقل بدانید

شهریور ۲۶, ۱۳۹۸ نسخه سلامت روان نظرات

نه تنها مردن بلکه حتی زنان دیگر، باید با یک دید منحصر به فرد به یک زن مستقل نگاه کنید. یک زن مستقل در واقع گنجی نهان و ارزشمند است. که به این سادگی ها نصیب کسی نمی‌شود. زنان مستقل نه تنها زندگی پرباری دارند، بلکه قادرند به دیگران نیز کمک کنند. اگر شانس با شما یار باشد، و با چنین زنی آشنا شوید، خبر خوب این است که زندگی مشترک خوبی در انتظار دارید.

زنان مستقل بطور پیوسته به دنبال پیشرفت هستند، در نتیجه آن ها وابسته نیستند. و منتظر نمی‌نشینند تا همسرشان آن ها را به پیشرفت و اهدافشان نزدیک کنند. یک زن مستقل در عین اینکه استقلال خود را می خواهد، خود را بخشی بزرگ و مهمی از زندگی شما میداند. آن ها میتوانند یک زندگی عاشقانه با شما داشته باشند. و تعهدشان به زندگی شما، در عین حال میتواند زبان زد باشد.

این زنان از لحاظ روحی و روانی با زنان عادی و وابسته متفاوت هستند. بنابراین اگر قصد دارید با چنین زنی قرار بگذارید، یا به زودی با یکی از آن ها ازدواج کنید، حتما باید روحیات و ویژگی های آن ها را بهتر بشناسید. وبسایت نسخه در این مقاله به ۵ ویژگی روحی این زنان خواهد پرداخت. قاعدتا یک زن مستقل دوست دارد بیشتر با خلقیات او آشنا شوید و انتظاراتی از شما خواهد داشت. ۵ انتظار اصلی او از شما به قرار زیر است.


۵ انتظاری که زنان مستقل از شریک زندگی خود دارند:

۱ . یک زن مستقل تنها زمانی که احساس راحتی داشته باشد، رشد می کند

مهمترین شرط داشتن رابطه یا ازدواج با هر زنی، شناسایی خلقیات و روحیات اوست. در خصوص زنانی که مستقل بار آمده اند نیز، چنین چیزی صادق است. اگر در حال حاظر با یک زن کاملا مستقل رابطه دارید یا او همسر شما است، مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید، راحتی اوست. اگر میخواهید زندگی هر دو نفر شما ایده آل پیش برود، به او اجازه بدهید که خود واقعی اش باشد. تنها کمکی که می‌توانید به او بکنید این است که بگذارید به استقلال خودش در چهارچوب زندگی مشترک ادامه دهد.

باید قبول کنید که شریک زندگی شما نیاز به آزادی دارد. او به هیچ عنوان نمیخواهد که با ازدواج با شما، از استقلالش کاسته شود. دادن استقلال به این زنان، به هیچ وجه به معنای این نیست که آنها شما را کمتر دوست داشته باشند. اگر او دوست دارد چند روزی به همراه دوستانش به یک مسافرت برود یا طبق روال آخر هفته هایش به کوه برود .

۲ . زمانی که به یک زن مستقل فضا داده شود، احساس نزدیکی بیشتری به همسرش می‌کند

اگر زنان مستقل فضای لازم برای رونق دادن به زندگی و انجام کارهایشان را داشته باشند؛ با اشتیاق بیشتری از زندگی با شریک زندگی خود استقبال میکنند. اگر به استقلال آن ها احترام بگذارید، آن ها از شما قدردانی خواهند کرد، و در عوض زندگی خوب و ایده آلی برای شما خواهند ساخت.

این زنان حس خوبی نسبت به خود دارند. و چیزهای زیادی برای ارائه دارند. به نظر میرسد بیشترین چیزی که برای آن ها اهمیت دارد، این است که شما به عنوان همسر و شریک زندگی، به توانایی “مراقبت از خود” آن ها ایمان داشته باشید. آن ها به همان اندازه که شما قادر به مراقبت از خود و حریم خانواده هستید، قدرتمند و قادر هستند. در نهایت دادن فضا به این اشخاص یک ترفند عاشقانه است. زیرا هر چه فضا به آن ها بدهید و به آن ها احترام بگذارید، آن ها متوجه میشوند که چقدر دوستشان دارید.

۳ . زنان مستقل دوست دارند خودشان از خودشان مراقبت کنند

زنان مستقل دوست دارند از خود مراقبت کنند؛ این امر تنها یک انتخاب شخصی نیست. آن ها تنها چیزی که در شخصیتشان است را منعکس می‌کنند. اینکه چنین زنی به تنهایی پیاده روی کند، یا تنهایی به سینما برود و یا برود شام بخورد، چیز عجیبی نیست. و کاملا در رابطه با آن ها عادی و طبیعی است.

آنها در امور مالی و روابط عمومی موفق عمل میکنند، زیرا توانایی هال لازم را کسب کرده اند. برای یک زن مستقل کار کردن و پول درآوردن چیز عجیبی نیست. و دوست دارند خودشان کاری برای پول درآوردن داشته باشند. او به ندرت، درباره کارهایی که خودش می‌تواند انجام دهد، به شما اعتماد خواهد کرد. (نباید بهتون بر بخوره چون خودش بلده و تواناییشو داره) بسیاری اوقات، او بیشتر اوقات او انتظارات زیادی از شما ندارد.  و شاید شما از او به عنوان یک زن مستقل انتظارات بیشتری داشته باشید.

۴ . زنان مستقل از نظر عاطفی و احساسات انسان های پایداری هستند

به شما این نوید را میدهیم زنانی که از نظر شخصیتی و از لحاظ دیگر مستقل هستند، در احساسات و عواقب بسیار پایدار هستند. او در مواجهه با مشکلات کوچک و پیش پا افتاده مانند زنان وابسته عمل نمیکند. اصول اجازه نمیدهد چیزهای بی ارزش و کم اهمیت زندگی مشترک آن ها را متزلزل کند، زیرا خودشان شخصیت ثابت و قوی دارند. یک زن مستقل همیشه می‌داند کیست و درباره خودش مطمئن است. به دلیل ماهیت واقعی و اصیلش، او وقتی مرتکب اشتباهی شود (زیرا او ریسک پذیر است)، دیگران را سرزنش نمی‌کند. او برای کارهایش پاسخگو است و همه شرایطی که در آن ها دخیل است را می پذیرد.

۵ . یک زن مستقل به شما فضا می دهد و به آزادی شما احترام می گذارد

همسر شما به عنوان یک زن مستقل، به شما، فضا و آزادی شما احترام می گذارد. او آزادی عمل شما را درک می کند و چون به شما اعتماد دارد، با آزادی های شما هیچ مشکلی ندارد. نکته جالب درباره این زنان این است که، آن ها از شما حمایت و پشتیبانی می کنند. از آنجایی که می داند حمایت، چقدر در پیشرفت شخصی و خانوادگی مهم است، قطعا حامی شماره یک شما خواهد بود. (البته قبلش شما باید حامی ایشون باشید و اعتمادشون رو جلب کرده باشید). او به نقاط قوت شما اعتقاد دارد و میدانید شما توانایی اداره زندگی را دارید.(دقیقاً مانند خودش)

اگرچه زنان مستقل برای استقلال خود ارزش قائل هستند، اما همچنان به همان میزان حمایت و عشق نیاز دارند، که هر زنی می خواهد. زنان مستقل نیز عمیقا، شور و شوق و عاشقی و طراوت عشق را دوست دارند. و از شرکای خود حمایت انتظار فراهم کردن یک رابطه عاشقانه را دارند.

آنها به طور معمول نقش بازی نمی‌کنند و مردمی اصیل هستند که بهترین ها را برای افرادی که دوستشان دارند می خواهند. اگر شریک زندگی شما یک زن مستقل است، او در کنار شما است و خود را مهمترین بخش از زندگی شما میداند. شما نباید فراموش کنید که دلیل تمایل او به شما تنها دوست  داشتن است. یک زن مستقل هیچوقت بخاطر نیازش به شما متمایل نخواهد شد.


ترجمه شده از وبسایت: fehack.org

برچسب ها :
مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است