با افراد مشهوری که اعضای بدن خود را بیمه کرده اند آشنا شوید

با افراد مشهوری که اعضای بدن خود را بیمه کرده اند آشنا شوید

شهریور ۹, ۱۳۹۸ نسخه اخبار سلامتی نظرات

زمانی که صحبت از بیمه و خدمات بیمه گری می شود، همه ما به مسائلی مثل بیمه ماشین، بیمه عمر، بیمه سفر، خانه و ساختمان  و بیمه درمانی و انواع مختلف بیمه فکر می کنیم. تصور ما بر این است که که تنها چنین چیزهایی بیمه می شوند. و ما باید تنها برای این موارد حق بیمه پرداخت کنیم. اما شاید باورتان نشود که در سراسر دنیا شرکت های بیمه بخصوصی وجود دارند که به بیمه کردن مواردی می پردازند که بسیار عجیب و غریب به نظر می رسند. مثلا شرکت بیمه ای وجود دارد که وسایل مشتری خود که ادعا می کند موجودات فرازمینی ممکن است آن ها را یا خودش را بدزدند را بیمه کرده است.

ما کاری به چیزهای عجیب و غریبی که این شرکت ها بابت آن هزینه هایی از مشتریان خود دریافت می کنند نداریم. در این مقاله به معرفی تعدادی از هنرمندان و افراد مشهوری می پردازیم که اعضای بدن خود را بیمه کرده اند. می خواهیم بدانیم که کدام بازیگر کدام بخش از بدن خود را بیمه کرده است. با ما همراه باشید.


۱ . جولیا رابرتز

جولیا رابرتز با اینکه انسان فوق العاده مشهور و تاثیر گذاری است، اما چیز جدید یا چندان جالبی در رابطه با لبخند او وجود ندارد. مقدار پولی که او برای بیمه لبخند خود پرداخت کرده چیزی حدود ۳۰ میلیون دلار است. بعید است لبخند هیچکسی در تمام تاریخ اندازه جولیا رابرتز چنین ارزشی داشته باشد.

۱ . جولیا رابرتز


۲ . تام جونز

هرچند شاید امرزوه افراد زیادی با این شخصیت معروف آشنایی ندارند،اما در دوره ای که بر تخت سلطنت موسیقی تکیه زده بود نمادی از جذابیت و مردانگی بود. هوادارانش عاشق صدای زیبا و چشمان گیرای تام جونز بودند. شاید برایتان جالب باشد که این شخصیت هنری به خاطر علاقه شدید هوادارانش به موهای سینه اش، آن ها را با قیمت باور نکردنی ۷ میلیون دلار ناقابل بیمه کرد!!

۲ . تام جونز


۳ . دیوید لی راث

یکی از جالب ترین و در عین حال عجیب ترین چیزهایی که تاکنون توسط شرکت های بیمه، مورد حمایت قرار گرفته است یکی از اعضای بدن دیوید لی راث است. راث ستاره موسیقی راک اند رول است و در سال ۲۰۱۳ بود که پرده از یک راز عجیب و جالب برداشت. او ادعا کرد که از سال ۱۹۸۰ تا کنون آلت تناسلی اش تحت پوشش بیمه قرار دارد. دیوید لی راث ادعا می کند که اینکه ممکن بود کسانی پیدا شوند و برای او اتهاماتی واهی مثل ازدواج و یا تجاوز ایجاد کنند مجبور به انجام چنین کاری شده است. هرچند تا کنون هیچ مبلغ مشخصی برای این بیمه ذکر نشده است اما احتمالا راث چندین میلیون دلار برای این کار پرداخت کرده است.

۳ . دیوید لی راث


۴ . دالی پارتون

ملکه موسیقی سبک کانتری لقبی بسیار برازنده برای خواننده مشهور دالی پارتون است. پارتون به عنوان متفاوت ترین و البته خلاق ترین خواننده کانتری شناخته می شود. او صاحب آثار و اشعار بسیار نافذی در یان سبک است. احتمالا از عمل جراحی سینه او خبر دارید. منابع مهم ادعا می کنند که دالی پارتون تنها برای ایمپلنت ها و پروتز های سینه خود مبلغی حدود ۶۰۰ هزار دلار حق بیمه داده است.

۴ . دالی پارتون


۵ . کیت ریچاردز

در صنعت موسیقی و نوازندگی ساز گیتار شاید هیچکس اندازه کیت ریچاردز شناخته شده نباشد. او یک ستاره بی بدیل در دنیای موسیقی است. ریچاردز یکی از اعضای گروه موفق رولینگ استونز است. نکته جالب توجه در خصوص او این است که، انگشت وسط دست چپ خود را به ارزش ۱.۶ میلیون دلار در یک شرکت بیمه معتبر بیمه کرده است. (این یکی واقعا قابل ستایشه، یک هنرمند پرآوازه که یک چیز با ارزش را بیمه کرده است)

۵ . کیت ریچاردز


۶ . شرلی مک لین

یکی از عجیب ترین حق بیمه هایی که تاکنون پرداخت شده متعلق به شرلی مک لین است. او بارها در مصاحبه های خود گفته است که یوفو ها و سفینه های فضایی را با چشم خود دیده است. مک لین معتقد است که ترسی در وجودش رخنه کرده که مبادا موجودات فضایی او را ربوده و همه چیزش را از او بگیرد. برای همین خودش را برای چنین حادثه هایی حدود ۲۵ میلیون دلار بیمه کرده. (خدارو چه دیدی شاید فضاییا دزدیدنش)

۶ . شرلی مک لین


۷ . جنیفر لوپز

شخیصت شناخته شده و بسیار مشهور هالیودی که کمتر کسی در دنیا پیدا می شود که او را نشناسد. او در در دنیای موسیقی بی نظیر است، رقاص خوبی است و جدیدا دارد به یک بازیگر بهتر تبدیل می شود. منابع خبری ادعا می کنند که جنیفر لوپز به خاطر بیمه کردن باسن و پایین تنه خود حق بیمه ای ۲۷ میلیون دلاری به یک شرکت بیمه شناخته شده پرداخت کرده است.

۷ . جنیفر لوپز


۸ . بروس اسپرینگستین

اگر این خواننده  خوش صدا را می شناسید پس می دانید که هرچقدر برای این صدا هزینه کرد باز هم کافی نیست. بروس صدای خود را از طریق شرکت بیمه لوید لندن به مبلغ ۶ میلیون دلار بیمه کرده است تا اگر اتفاقی برای صدای دلنشینش افتاد خیالش از بابت همه چیز راحت باشد.

۸ . بروس اسپرینگستین


۹ . ماریا کری

همه چیز درباره این ماریا کری عجیب است. همه چیزش از لباس هایش گرفته تا ماشین و خانه اش، همه و همه گرانقیمت هستند. منابع خبری میگویند که او علاوه بر صدایش پاهای خود را نیز به ارزش ۷۰ میلیون دلار بیمه کرده است. در این خصوص جالب است بدانید که افراد مشهور دیگری مثل تینا ترنر و تیلور سوییفت به ترتیب پاهای خود را با قیمت ۴ و ۴۰ میلیون دلار به دستان بیمه سپرده اند.

۹ . ماریا کری


۱۰ . دیوید بکهام

دیوید بکهام فوق العاده است.او پادشاه فوتبال انگلیس بود. شهرتش در سرتاسر جهان پیچیده است. اگر اخبار فوتبالی را دنبال کرده باشید می‌دانید که بکهام سال ۲۰۱۶ یکی از گرانقیمت ترین قراردادهای دنیای فوتبال را با یک شرکت بیمه بست. از آنجا که پاهای او بسیار ارزشمند است، او آنها و انگشتان پای خود را با قیمت باورنکردنی ۱۹۵ میلیون دلار بیمه کرد. این یعنی کوچکترین اتفاقی که برای پاها و انگشتان دیوید بکهام رخ دهد، بیمه باید سر کیسه را شل کند!!!

۱۰ . دیوید بکهام


۱۲ . جین سیمونز

یکی از زبان درازترین افراد مشهور در صنعت موسیقی جین سیمونز است. او یکی از اعضای گروه کیس است. بسیاری معتقدند که جین سیمونز با انجام عمل جراحی زبان خود را دراز کرده است. به هر حال او در سال ۱۹۷۰ زبان دراز خود را با قیمت ۱ میلیون دلار بیمه کرده است.

۱۲ . جین سیمونز


۱۳ . کیم کارداشیان

واقعیت جالبی که درباره کیم کارداشیان وجود دارد این است که شما نمی توانید هیچ چیز طبیعی و واقعی در ظاهر او ببینید. به هر حال بابت شهرتی که دارد پایین تنه و مخصوصا باسن خود را با قیمت ۲۱ میلیون دلار بیمه کرده است.

۱۳ . کیم کارداشیان


منبع: rooziato.com

برچسب ها :
مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است