چهره های مشهور ایرانی که کاشت مو انجام داده اند

چهره های مشهور ایرانی که کاشت مو انجام داده اند

مرداد ۱۹, ۱۳۹۸ نسخه اخبار سلامتی نظرات

به لطف پیشرفت تکنولوژی های پزشکی، امروزه بسیاری از نواقص و مشکلات مربوط به زیبایی به راحتی فقط با چند جلسه تا حد زیادی برطرف می شوند. در این مقاله قصد داریم به معرفی چهره های مشهور ایرانی که با انجام عمل های مختلف کاشت و ترمیم مو توانسته اند یکی از فاکتورهای جوانی یعنی موی خوب را بازگردانند پرداخته ایم. تا پایان با ما همراه باشید.


محسن عاشوری

یکی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس است که در پست دفاع برای این باشگاه به میدان میرفت. این پیشکسوت چندین بازی ملی نیز در کارنامه دارد.  او به واسطه دوستی با آقای مدیرروستا ترغیب به کاشت موی طبیعی شد. و اکنون پس از چند سال سفیدی مو و کم پشتی مو تبدیل به یک مرد خوشتیپ با موهای مناسب شده است.

محسن عاشوری


حمید درخشان

حمید درخشان بازیکن  و مربی سابق تیم پرسپولیس تهران است. در اوایل سال ۷۳ تقریبا تمام موی سر خود را از دست داد و کم کم موهایش دچار ریزش شد. او از نخستین بازیکنان و چهره های معروفی بود که اقدام به ترمیم موی خود با روش لیزی کرد. اکنون او نه تنها مشکل ریزش موی خود را برطرف کرده بلکه موی سر خود را نیز نسبت به سال های جوانی اش پر پشت کرده است.

حمید درخشان


مارکار آقاجانیان

یکی از شناخته شده ترین مربیان کشورمان آقای مارکار آقاجانیان است. شاید در میان چهره های ورزشی آقای آقاجانیان بهترین مدل ترمیم مو را دارد. بطوری که با سایر چهره های ورزشی متفاوت است. شاید برخی ها او را با یک سبیل در چهره و یک سر کچل و کم مو بشناسند. اما با نگاهی به عکس های حال حاضر او می توانید ببینید که چگونه او با یک پیوند مو طبیعی حداقل چهار پنج سال جوانتر شده است.

مارکار آقاجانیان


پرویز مظلومی

هرچند که پرویز مظلومی اکنون هم به نظر می رسد مدل موهای بدفرمی دارد اما پیشتر موهای او تقریبا ریخته شده بود. با وجود یک متخصص مو خوب او توانسته که تا حد زیادی ظاهر خود را دگرگون کند و موهای خود را بازگرداند. ابتدا او از یک کلاهگیس ساده استفاده میکرد اما بنظر می رسد اکنون با کاشت موی طبیعی توانسته است از شر کلاه گیس خلاص شود.

پرویز مظلومی


احسان علیخانی

احسان علیخانی چهره مطرح تلوزیونی و فعال اجتماعی یک از تاثیرگذارترین اشخاصی است که در سال های جوانی موهای کم پشتی داشته است. اما به لطف روش های کاش و ترمیم مو به شیوه های مختلف او اکنون نه تنها یکی از بهترین مجریان تلوزیون ایران است بلکه یکی از خوشتیپ ترین ها در این سازمان به حساب می‌آید.

احسان علیخانی


شیث رضایی

مدافع سال های نه چندان دور پرسپولیس که در همین تیم حواشی مختلفی برای خود ایجاد کرد و برای مدتی از میادین محروم شد. او نیز پس از بازگشت به فوتبال و زمین سبز آن به کاشت مو اقدام کرده بود.

شیث رضایی


محمد علیزاده

محمد علیزاده آقای احساس و ستاره پاپ ایران نیز از جمله چهره های محبوب و مشهوری است که میتوانید عکس های قدیمی و جدید او را با هم مقایسه کنید تا متوجه تغییراتی در مو و سر او شوید. او نیز مدت طولانی است که کاشت و ترمیم مو انجام داده است. نکته جالبی که در خصوص محمد علیزاده هست، این است که او واقعا به آن صورت ریزش مو نداشته است و به نظر میرسد که کاشت موی او بیشتر جنبه زیبایی و محکم کاری داشته است.

محمد علیزاده


مرتضی قربانی

آقای قربانی را کسانی به یاد می آورند که بازی های او را در دهه ۷۰ دنبال می کردند. او بازیکن دفاع چپ تیم محبوب پاس همدان بود. او برای یک مدت نسبت و طولانی از فوتبال و بازیگری دور بود و موقع بازگشتش همه متوجه یک تغییر جالب در موی سرش شدند.


حمید لولایی

دیگر طنز پرداز کشورمان که بخاطر بازی در نقش های مختلفی به شهرت رسیده است. آقا خشایار سابق الان با کمک یک متخصص کاشت مو خوب مانند سال های جوانی اش موهای خوب و درخوری دارد.

حمید لولایی


برزو ارجمند

یکی از طنازترین بازیگران ایرانی که بیشتر او را بخاطر لهجه مشهدی اش در فیلم ها و سریال هایی مثل قهوه تلخ می شناسیم. از آنجایی که برزو ارجمند در سینما و تلوزیون بسیار پر کار است احتمالا همه متوجه تغییراتی که در چهر و موی او ایجاد شده آگاه هستند. موهای او به طرز وحشتناکی در قسمت جلو و وسط سر ریخته بود و یک تاس به تمام معنا از برزو ارجمند ساخته بود. او مدتی پیش عکس های خود در یک کلینیک کاشت مو را منتشر کرد که نشان میداد او ترمیم مو و کاشت مو داشته است.

برزو ارجمند


علی اصغر مدیر روستا

کمتر کسی در جریان روند کاشت موی آقای مدیرروستا بوده است. از سال تقریبا ۸۶ شروع به ترمیم موهای خود کرده است و اکنون موهای پر پشت با ظاهری مناسب دارد. از آنجایی که مدتی از فوتبال و زمین فوتبال دور بود افراد زیادی از کاشت مو و ترمیم موی طبیعی او خبر نداشتند. اما اکنون با یک سرچ در اینترنت می توانید عکس های جدید او را ببینید.

علی اصغر مدیر روستا


منابع

مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است