12 بازیگر ایرانی که عمل رینوپلاستی انجام داده اند

۱۲ بازیگر ایرانی که عمل رینوپلاستی انجام داده اند

مرداد ۱۱, ۱۳۹۸ نسخه اخبار سلامتی نظرات

از آنجایی که بازیگران قشر تاثیر گذار جامعه هستند، زیبایی  ظاهر آن ها بیشتر از افراد عادی جامعه به چشم می آید. آن ها همواره در تلاشند تا چهره خوبی از خود به نمایش بگذارند. از این رو اقدام به انجام عمل های مختلفی می کنند. یکی از عمل هایی که بیشتر بازیگرها انجام داده اند، عمل جراحی رینوپلاستی یا همان عمل جراحی زیبایی بینی است. در این مقاله قصد داریم به معرفی ۱۲ چهره شناخته شده که بینی خود را عمل کرده اند بپردازیم.


تینا آخوند تبار

تینا آخوند تبار یکی از بازیگران نوظهور که بیشتر به خاطر چهره اش وارد عرضه بازیگری شد. خیلی ها باور نمی گردند که او بینی اش را عمل کرده. اما در یک برنامه تلوزیونی خودش به راحتی از عمل بینی اش چیزهایی به زبان آورد.  او میگوید با وجود اینکه خودم اقرار کردم که عمل جراحی رینوپلاستی انجام داده ام اما هنوز خیلی ها باور ندارند که چنین عملی روی من صورت گرفته باشد.

تینا آخوند تبار


پرستو صالحی

خانم پرستو صالحی یکی از بازیگران زن است که محبوبیت زیادی نیز در بین خانواده های ایرانی دارد. او پیشتر در یک برنامه که از شبکه دو سیما پخش شده بود، گفته بود که هیچ عمل جراحی زیبایی انجام نداده و تنها تزریق ژل به لب هایش صورت گرفته که کاملا از این کار نیز پشیمان است. اما گویا بعدها عمل جراحی رینوپلاستی انجام داده چرا که با مقایسه عکس های قبل و بعد از عملش می توان تفاوت ها را دید.

پرستو صالحی


نگار فروزنده

خبر عمل بینی خانم نگار فرزنده خیلی زود پس از انجام عمل رینوپلاستی نقل محافل شد. او بارها اعلام کرد از قضاوت های برخی از افراد درباره بین ام و شخصیتم ناراضی هستم و همیشه گله دارم از این افراد. او میگوید که از روی ناچاری دست به انجام عمل رینوپلاستی زده است.

نگار فروزنده


آرام جعفری

یکی دیگر از بازیگران زن سینما و تلوزیون که کار بازیگری خود را حدودا از سن ۱۶ سالگی آغاز کرد. یکی از اولین کارهای او در شبکه یک و برای رده سنی کودکان و نوجوانان روی آنتن رفت.  پس از آن او در سریال زیر آسمان شهر آقای غفوریان روی آنتن شبکه ۳ رفت. او مدتی قبل تحت عمل جراحی رینوپلاستی قرار گرفت . به جرات یکی از بهترین کارهای عمل بینی روی آرام جعفری صورت گرفته است.

نگار فروزنده


سحر جعفری جوزانی

او فرزند کارگردان مشهور ایران آقای جعفری جوزانی است. او را بیشتر به خاطر ایفای نقش در فیلم ها و سریال های طنز به خطر داریم. او نیز از جمله بازیگران زن ایرانی است که اقدام به عمل جراحی بینی خود کرده است.

سحر جعفری جوزانی


شیلا خداداد

یکی از شاخص ترین بازی های شیلا خداداد ایفای نقش یک دختر هندی در سریال مسافری از هند بود. او پس از آنکه با جراح بینی خود آشنا شد و اقدام به انجام عمل رینوپلاستی کرد، مدتی بعد ازدواج کرد. همسر او کسی نیست جز جراحی بینی که او را عمل کرد.

شیلا خداداد


هانیه توسلی

هانیه توسلی بازیگر خوش نقش و زیبای سینما و تلوزیون ایران است . یکی دیگر از متناسب ترین اعمال جراحی بینی که تاکنون انجام شده متعلق به خانم هانیه توسلی است. با نگاهی به عکس قبل و بعد از عمل جراحی او متوجه منظور ما خواهید شد.

هانیه توسلی


کتایون ریاحی

بازیگر متین سینما و تلوزیون خانم کتایون ریاحی. شاید بیشتر مردم ایران او را به خاطر ایفای نقش در سریال یوسف پیامبر بشناسند. جایی که زیباترین زن مصر در دوره خودش بود. او نیز عمل جراحی زیبایی بینی انجام داده که در نوع خودش جالب است.

هانیه توسلی


صبا کمالی

هر جراح رینوپلاتی که بینی خانم صبا کمالی را عمل کرده واقعا شایسته تقدیر است. چون پس از عمل جراحی که بر روی بینی او صورت گرفته چهره کارزماتیک تری از صبا کمالی می بینیم.

صبا کمالی


خاطره حاتمی

خاطره حاتمی بازیگر خوش صحبت و خوب کشورمان است. او به گونه عمل جراحی انجام داده که بد نیست دیگر بازیگران از او الگو بگیرند. یک بین جمع و جور که کاملا به صورت او می آید و باعث شده که در نقش های بیشتر به بازیگری بپردازد.

خاطره حاتمی


نیوشا ضیغمی

بازیگر سینمای ایران که تا کنون فیلم های زیادی بازی کرده است. هرچند که بیشتر او را در فیلم های طنز سینمایی دیده ایم. یکی از شیک پوش ترین بازیگران ایرانی که عمل جراحی زیبایی بینی انجام داده است.

نیوشا ضیغمی


شبنم قلی خانی

شبنم قلی خوانی بازیگری بی حاشیه و بسیار با اخلاق است. بیشتر نقش هایی بازی می کند که بسیار آرام، احساسی و متفاوت هستند. یکی از زیباترین عمل های بینی که تاکنون صورت گرفته بر روی بینی خانم قلی خاوانی بوده است.

شبنم قلی خانی


منابع: namnak.com

مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است