برای باشگاه وقت ندارید؟ فقط راه بروید

برای باشگاه وقت ندارید؟ فقط راه بروید

آوریل 30, 2019 نسخه ورزش و سلامت نظرات

وقتی کسی تصمیم به تناسب اندام می گیرد، معمولا باشگاه را انتخاب می کند. متاسفانه باشگاه، کلاس های تناسب اندام و دویدن برای هر کسی نیست. کسانی هستند که فقط وقت باشگاه رفتن را ندارند. بعضی از افراد هم اضطراب دارند و زمان می برد تا برای باشگاه رفتن اعتماد به نفس پیدا کنند.

در این جا می توان از فعالیت های غیر ورزشی استفاده کرد که خواب، ورزش و تمرین کردن نیست.

وعده های غذایی تان را اصلاح کنید

شاید بدانید که سالم غذا خوردن وقتی که خودتان وعده های غذایی تان را انتخاب می کنید و می پزید آسان تر است. علاوه بر کنترل مقدار شکر و چربی غذا، مزایای دیگری هم وجود دارد: برای پخت غذا به راه رفتن و ایستادن زیادی نیاز است.

درست است که خیلی کوچک به نظر می رسد اما ایستادن خطر بیماری های قلبی عروقی، دیابت و دیگر بیماری ها را سبک زندگی نشسته به وجود می آورد را در شما کم می کند.

یک سرگرمی پر جنب و جوش انتخاب کنید

یک سرگرمی پر جنب و جوش به شما کمک می کند تا تناسب خود را حفظ کنید، در حالی که زندگی شما هم پر از هیجان می شود. باغبانی، کوه نوردی، آشپزی، رقص، یا حتی هر سرگرمی که شما را از جایتان بلند کند، برای زندگی و سلامتی شما مفید است.

از راه های ساده استفاده نکنید

زندگی مدرن خیلی از کارها را برای ما آسان کرده است. مواردی همچون غذا، یا خدمات ارسال از این دسته است. البته در حالی که این خدمات زندگی را آسان تر کرده است، فرصت های ارزشمند فعال ماندن را از ما گرفته است.

بیشتر راه بروید

این توصیه را اگر هزار بار هم شنیده باشید باز هم ارزش تکرار کردن دارد. هیچ راهی بهتر از راه رفتن و باشگاه برای تناسب اندام وجود ندارد. پس ماشین خود را پارک کنید و چند دقیقه ای تا محل کار و مغازه پیاده بروید. مسیر پیاده روی را از قبل انتخاب کنید که نا امن نباشد.


تنها کاری که باید بکنید این است که بلند شوید و فعالیت کنید. تناسب اندام مسیر سختی ندارد.

برچسب ها :
مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است