5 راه برای لذت بخش کردن دویدن

۵ راه برای لذت بخش کردن دویدن

آوریل 29, 2019 نسخه ورزش و سلامت نظرات

بعضی افراد عاشق دویدن هستند. بعضی هم فقط وقتی می دوند که یکی دنبال آن ها کرده باشد. شاید شما بین یکی از این دو حالت افراط و تفریط قرار بگیرید و نیاز به دویدن برای بهبود سلامتی خود داشته باشید. فکر کردن به دویدن یک هدف عالی است. اما خود دویدن چی؟ مطمئنا افراد زیادی را نمی شناسید که ۳۰ دقیقه در روز را صرف دویدن کنند.

اگر دوست دارید عادت دویدن را در خود تقویت کنید باید همیشه پر انگیزه باقی بمانید و آن را ادامه دهید. در این مقاله چند راه برای لذت بخش کردن دویدن به شما معرفی می کنیم.

بلند و با اعتماد به نفس آواز بخوانید

موزیک دویدن را جذاب می کند. شاید لیست آهنگ های مورد علاقه خودتان را درست کرده باشید و یا دنبال یک سرویس پخش موسیقی باشید. موسیقی پمپاژ قلب را بالا می برد و موتور شما را روشن می کند. اگر هنوز هم به چیزی برای دویدن نیاز دارید می تواند خودتان آهنگ های مورد علاقه تان را بلند بخوانید. شاید از بیرون مسخره به نظر برسد اما به آن ها اصلا توجهی نکنید. باید دویدن را به پایان برسانید.

در هنگام دویدن تظاهر کنید کسی دنبال شما است

تا به حال به طور اتفاقی شروع به دویدن کرده اید. چه واقعا در حال خطر باشید و یا حتی وقتی که از باران فرار می کنید، آدرنالینی که در خون شما جریان می یابد را احساس کرده اید. تصور کنید کسی دنبال شما است تا این دویدن برای شما جذاب تر شود.

مسیر های نا آشنا را انتخاب کنید

بعضی اوقات تغییر در روش های معمولتان برای ذهن شما جذاب است. اگر از مسیر فعلی خودتان خسته شده اید، مسیر دیگری را پیش بگیرید. مسیری که برای شما هیجان دارد.

دویدن با یک دوست

دویدن با یک رفیق آن را جذاب تر می کند. و اگر واقعا می خواهید یک چیز متفاوت را تجربه کنید با دوستی بدوید که می دانید از شما سریع تر است. شاید برای بار اول دردسر ساز باشد اما در دل خود می دانید که این چالش را دوست دارید

با خودتان مسابقه دهید

اگر تا به حال با یک زمان سنج ندویده اید از زمان سنج گوشی خودتان استفاده کنید و سعی کنید تا رکورد معمول خودتان را بشکنید.

برچسب ها :
مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است