کاشت ابرو به روش FUE

کاشت ابرو به روش FUE

اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۸ نسخه بهداشت و زیبایی نظرات

مزایای کاشت ابرو به روش fue

وقتی در رابطه با این روش صحبت می شود باید این جنبه  همواره مدنظر قرار بگیرد که یک روش درمان ممکن است  برای گروهی از افراد بهترین انتخاب نباشد . در واقع این وظیفه اصلی متخصص و جراح است که باید مزایای هر روش را متناسب با شرایط بیمار ارزیابی کند . بر خلاف  روشهای قبلی در کاشت  ابرو به روش fut ، پانج های بسیار کوچک  و ریزی پشت سر ایجاد میشود و در نتیجه اسکارهای ریزی ایجاد یشود که میتوان به راحتی آنرا پنهان  کرد . نکته قابل توجه دیگر این است به علت ایجاد پانج های ریز ، فرد درد جزئی احساس می کند و به هیچ نوع دارویی پس از کاشت نیازی نخواهد داشت و البته دوره نقاهت کمتری هم برای بیمار در نظر گرفته  میشود . از مزایای دیگر کاشت ابرو به روش fue  میتوان به خط رویش طبیعی مو اشاره  کرد .


تفاوت  کاشت ابرو fue و fut

کاشت ابرو به روش fue  پیشرفته تر از روشهای قبلی است و کار با ابزار بسیار تخصصی انجام  میشود . جراح با ایجاد شکافهای بسیار ریزی در نقاط از قبل تعیین شده ، گرافت هایی از فولیکول های مو را برمی دارد . در روش fut باید فرد تحت بیهوشی قرار بگیرد و پزشک رشته هایی از بافت را از محل مورد نظر بردارد  در حالیکه در روش fue .احدهای فولیکولی مستقیما از پشت سر گرفته می شوند.

زمان بهبودی بعد از کاشت ابرو با fue کوتاهتر از fut است و بیمار هیچ دردی بعد از عمل احساس نمی کند . در روش fut ممکن است محلهای اسکار جراحی تا حدودی مشخص باشد .


عوارض کاشت ابرو  به روش fue

شایع ترین عارضه جانبه ایجاد اسکار کوچک ، بروز عفونت ، پوسته شدن و یا التهاب جزئی است .


چه کسانی کاندید کاشت ابرو به روش fue هستند ؟

این روش را در هر سنی میتوان انجام داد ولی افراد بالای سی سال کاندید بهتری برای آن محسوب میشوند . افرادی که دچار فشار خون بالا هستند باید با مشورت متخصصین دیگر برای انجام این عمل تصمیم  بگیرند . نظر به اینکه این تکنولوژی هر روز با پیشرفتهای جدیدی روبرو است دقت و کیفیت کار بالا خواهد رفت .

نکته دیگر اینکه هر چه کیفیت و تراکم محل برداشتن گرافت بالا باشد ، کار موفق تر خواهد بود . البته هر چه فرد بهداشت فردی را بهتر انجام دهد کاندید بهتری خواهد بود . بهتر است فرد سیستم  ایمنی خوبی داشته باشد تا در بروز عفونت با مشکلی مواجه نشود .  وضعیت پوست و میزان شل بودن آن هم در موفقیت بهتر عمل کاشت ابرو تاثیر گذار خواهد بود .


هزینه تقریبی کاشت ابرو

هزینه تقریبی کاشت ابرو تحت تاثیر عوامل مختلفی است . محاسبه قیمت با توجه به گرافت های انجام شده ، ابزار جراحی و تعرفه ی پزشک  متخصص بستگی دارد . در کل با توجه به به کارگیری تکنولوژی های جدید ، هزینه کاشت ابرو متغیر خواهد بود  . در نهایت با توجه به وسعت محل ، گرافتهای استخراج شده هزینه ی تقریبی بین ۳ تا ۴ میلیون در نظر گرفته  میشود .


مراکز کاشت ابرو به روش fue

مرکز کاشت ابروی رنسانس ، ایران نوین و خانه ی سفید و رویان سلامت  از جمله مراکزی هستند که با به کارگیری پزشکان متخصص و آخرین تکنولوژیها ، رضایت بالای مشتریان را به همراه داشته  اند .


بهترین پزشکان کاشت ابرو

بهترین پزشک کاشت ابرو فردی است که برای انجام عمل تمام فاکتورهای مهم و حیاتی بیمار را در نظر بگیرد و تخصص کافی در انجام عمل را داشته  باشد . تجربه و رضایت مشتریان فاکتور مهم دیگر در این رابطه است . البته گاهی افراد تصورات دور از ذهنی در ارتباط با کاشت ابرو دارند . پس باید کاملا واقع گرایانه با مسئله روبرو شویم  .


جدیدترین روشهای کاشت ابرو

در حال حاضر جدیدترین و بهترین روش کاشت مو ، تکنیک fue است . بر اساس تحقیقات و ارزیابی های انجام  شده ، موفقیت بالایی داشته است و نتایج آن کاشت فولیکولهای طبیعی با کاشت و جهت رویش و خط رویش طبیعی است . بی حسی مختصری روی محل ایجاد میشود و بیمار میتواند تمام مراحل را مشاهده  کند . مزیت دیگر آن مشهود نبودن جای اسکار است . در پایان لازم به ذکر است هر یک از روشهای کاشت ابرو باید توسط متخصص زیبایی انجام شود تا بهترین نتیجه  به دست آید .

مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است