مراکز کاشت ابرو

مراکز کاشت ابرو

دی ۱۶, ۱۳۹۷ نسخه بهداشت و زیبایی نظرات

کاشت ابروی طبیعی

امروزه محبوبیت کاشت ابرو در سطح جهان به خصوص نزد خانم ها در حال حاضر افزایش است و با توجه معضل ریزش ابرو که دلایل مختلفی دارد، بسیاری از مردم می خواهند که ابروهای خود را ترمیم کنند. از دیگر سو ابروها در ظاهر افراد بخش مهم و پرطرفداری است. به طوری که بعد از کاشت مو، کاشت ابرو پرمخاطب ترین عمل جراحی زیبایی است. ابروها بخش نسبتا مستعدی جهت آسیب های بیرونی یا ذاتی می باشد.

افرادی که به سراغ کاشت ابرو می روند و هزینه های این عمل را می پذیرند به دو گروه تقسیم می شوند. عده ای بخاطر آسیب های ناحیه ابرو یا ریزش ابو و کم پشت بودن آنها عمل جراحی کاشت ابرو را انجام می دهند و عده دیگری به جهت حفظ  زیبایی ظاهری خود به مراکز کاشت ابرو مراجعه می نمایند.

کاشت ابروی طبیعی روش های مختلفی دارد که عمدتا با متدولوژی روز هماهنگ است و از فناوری روز دنیا بهره می برد. مهمترین موضوع در کاشت ابرو حفظ جهت رشد طبیعی موهای ابرو است و انجام این کار مستلزم آن است که جراح به نحو ماهرانه ای زاویه کاشت هر ابرو را تعیین نماید.


مراکز کاشت ابرو در ایران

کاشت ابرو در ایران هماهنگ با پیشرفت جهانی گسترش بسیاری پیدا نموده است. گسترش این عمل زیبایی و تمایل بیشتر افراد به انجام آن باعث شده است مراکز کاشت ابرو در ایران هم از لحاظ تعداد افزایش پیدا کنند هم از لحاظ کیفیت ارائه خدمات و استفاده از روش های جدید و روز دنیا گسترش بسیاری پیدا نمایند به طوری که ایران دارای بهترین مراکز کاشت ابرو در خاورمیانه می باشد و سالانه تعداد قابل توجهی از توریست ها جهت استفاده از خدمات زیبایی به مراکز ایرانی مراجعه می کنند.

این کلینیک ها و مراکز در سال های اخیر اقداماتی نیز در جهت کنترل هزینه های کاشت ابرو انجام نموده اند. هرچند همچنان روش های پیشرفته مستلزم صرف هزینه های نسبتا بالا می باشد. امروزه مراکز کاشت ابرو در تهران روی روش های نوین زیبایی کار می کنند که کاشت ابرو نیز از این قاعده مستثنی نیست، ب طوری که برای اولین بار عمل جراحی کاشت ابرو به  روش Super FUE در کلینیک «رویان مو سلامت» در تهران انجام پذیرفت.


امکانات مراکز کاشت ابرو

کاشت ابرو به عنوان یک روش جدید نیاز به فناوری روز دنیا دارد و هماهنگ با پیشرفت علم همواره رو به گسترش است. مراکزی که این خدمات را ارائه می دهند می بایست با این روند همسو باشند. چرا که در غیر این صورت محکوم به شکست و از دست دادن مشتریان خود خواهند بود چون کیفیت ارائه خدمات برای افرادی که عمل جراحی زیبایی انجام می دهند، بسیار حائز اهمیت است.

با توجه به این موارد، امکانات مراکز کاشت ابرو تاثیر بسزایی در عملکرد آنها دارد. این امکانات می تواند شامل دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا باشد یا اینکه در مرکز از روش های جدید و مناسب استفاده شود. از دیگر امکانات که معمولا وجود آن بسیار مهم است آن است که مرکز از وجود متخصصین حرفه ای و با تجربه بهره ببرد که علاوه بر انجام صحیح عمل ها و داشتن دقت و ظرافت کافی در کار، بتوانند مشاوره های راهبردی مناسب قبل و بعد از عمل را به مشتریان ارائه نمایند تا مرکز علاوه بر بعد فیزیکی در ارائه خدمات هم بتواند پیشگام باشد و از این طریق عملکرد خود را بهبود و توسعه دهد.


روش های کاشت ابرو

کاشت ابروی طبیعی به علت وجود تکنولوژی و پیشرفت آن در طول تاریخ بوجود آمدن، روش های بسیاری جهت انجام دارد. هر کدام از این روش ها با توجه به فرد مورد پیوند استفاده می گردد که این امر خود باعث ایجاد روش های جدید می شود.

در کلینیک های معتبر زیبایی عمدتا روش های مختلف به عنوان خدمات شرکت به مشتریان ارائه می شود و پس از مراجعه و مشورت با پزشک معالج به صلاحدید او یکی از روش های مناسب مورد اسفاده قرار می گیرد. این روش ها عموما مبتنی بر برداشت مو از یک نقطه از سر و کاشت آن در جهت رشد ابرو در ناحیه ابروها می باشد. از جمله این روش ها، روش FIT، FUT، FUE، FUG را می توان نام برد که برخی از آنها قدیمی تر و برخی مدرن می باشند.

در روش های قدیمی پیوند ساده مو انجام می شود و روش های مدرن مبتنی بر آنالیز موها می باشد و اکثرا به دنبال به حداقل رساندن اثرات جانبی و کاهش مراقب های  بعد از عمل می باشند. روش FUT جزو روش های نوین کاشت مو می باشد که اغلب برای افرادی که موهایی نازک دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

این روش نیاز به مراقبت های خاصی بعد از عمل ندارد. روش FIT روش  نسبتا سنتی به شمار می آید که در آن مو از ناحیه پشت سر برداشته شده و در شکاف های ناحیه ابرو در جهت رشد آنها قرار داده می شود. در سال های اخیر روشی به نام Super FUE ابداع شده است که کاملا مکانیزه بوده و مبتنی بر آنالیز مو و انتخاب بهترین موها جهت پیوند می باشند که در حال حاضر در بهترین مراکز کاشت ابرو در ایران مورد استفاده قرار می گیرد که البته هزینه کاشت در آن نسبتا بالا می باشد.

مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است