fut hair transplant reviews

مراحل کاشت مو به روش FUT

آبان ۱۱, ۱۳۹۷ نسخه نظرات

مراحل کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT یکی از روش هایی است که برای درمان کچلی و طاسی از آن استفاده میگردد.این روش تنها در صورتی مورد استفاده قرار میگیرد که متخصصان زیبایی با توجه به شرایط بیمار آن را توصیه کنند. قطعا در صورتی توصیه ی پزشکان این روش به عنوان بهترین روش کاشت مو تلقی خواهد شد. البته باید توجه داشته باشید که با توجه به جدید ترین روش کاشت مو مانند SUT که امروزه معرفی شده است روش FUT تقریبا در حال منسوخ شدن است اما به هر حال برای آشنایی بیشتر تصمیم گرفته ایم در این مطلب به مراحل کاشت مو به روش FUT بپردازیم.

آمادگی های قبل کاشت مو

مراحل کاشت مو به روش FUT تنها در صورتی می تواند موفقیت آمیز باشد که قبل از آن فکر همه چیز را کرده باشید.برای همین باید نکات لازم برای آمادگی های قبل از کاشت مو را بدانید. معمولا این نکات در مشاوره کاشت مو توصیه میشود.از میان این نکات میتوان به عدم مصرف دخانیات اشاره کرد. علاوه بر این مصرف مشروبات الکی نیز تا چند روز قبل از کاشت ممنوع میباشد.

مراحل کاشت مو به روش FUT

برای کاشت مو به روش FUT به علت این که از جراحی استفاده میشود قبل از هر چیز متخصصان به استفاده از بی حسی های موضعی میپردازند.بعد از آن موها به صورت نواری از پشت سر بیمار برداشته میشود و در قسمت هایی که دچار کچلی و طاسی شده است پیوند زده می شود. با توجه به جراحی ها متعدد و مشکلاتی که در این روش وجود دارد امروزه کمتر از این روش بهره گرفته می شود.

مراحل رشد مو بعد از کاشت

بعد از کاشت مو به روش FUT موها مانند روش های دیگر ابتدا دچار ریزش میشوند اما این ریزش مو فقط تا چند هفته ادامه دارد و بعد از آن موها بعد از چند ماه (۲ الی ۴ ماه) دچار رشد اولیه میشوند یعنی در این زمان میتوان رشد موها را به راحتی مشاهده کرد. برای اینکه موها به اندازه ی دلخواه برسند مانند موهای طبیعی باید حداقل چند ماه صبر نمود.برای افزایش رشد بهتر است رژیم غذایی مناسبی را داشته باشید و کم تحرک را کنار بگذارید.

مراقبت های قبل از کاشت مو FUT

برای اینکه عوارض کاشت مو به روش FUT کاهش یابد باید تا جایی که امکان دارد قبل از کاشت مراقبت های کافی را که به آن پرداختیم در نظر بگیرید. علاوه بر این توصیه های پزشک برای بعد از کاشت مانند مصرف داروهای بعد از کاشت مو را فراموش نکنید و سعی کنید به نظافت و بهداشت محیط سر اهمیت دهید.

مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است