مراحل کاشت مو به روش FUE

مراحل کاشت مو به روش FUE

آبان ۱۱, ۱۳۹۷ نسخه نظرات

مراحل کاشت مو به روش FUE چیست؟

ریزش مو مشکلی است که بسیاری از افراد در سنین مختلف آن را تجربه میکنند.این مشکل در صورتی که با افزایش سن به وجود آید معمولا مشکل خاصی را برای افراد به وجود نمی آورد اما قطعا در صورتی که در جوانی شاهد آن باشیم قطعا مشکل ساز خواهد شد.در این سنین بهترین کار ممکن این است که برای درمان ریزش مو از جدیدترین روش کاشت مو بهره بگیرید.معمولا انتخاب جدیدترین و بهترین روش کاشت مو به عهده ی متخصصان زیبایی است اما خودتان هم تا حدی میتوانید در انتخاب آن سهیم باشید. کاشت مو به روش FUE یکی از روش های کاشت مو است که میتوان نتایج قابل قبولی را به دنبال داشته باشید به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به مراحل کاشت مو به روش FUE بپردازیم.

آمادگی های قبل کاشت مو چیست؟

قبل از آغاز مراحل کاشت مو به روش FUE باید آمادگی لازم را برای انجام این روش داشته باشید تا به نتایج مناسب دست پیدا کنید. سعی کنید قبل از عمل تا جایی که ممکن است از مصرف سیگار،قلیان و مشروبات الکلی بپرهیزید چون در غیر این صورت ممکن است موهایی که کاشته میشوند رشد خوبی را نداشته باشند.البته تمامی موارد در مشاوره کاشت مو یادآوری خواهد شد و لازم نیست نگرانی خاصی را داشته باشید.

مراحل کاشت مو به روش FUE

مراحل کاشت مو به روش FUE با سایر روش ها تفاوت چندانی را ندارد.در این روش هم مانند سایر روش ها فولیکول های مو با روش هایی که موجود است استخراج میشود.در این روش از دستگاه های اتوماتیک برای برداشت موها استفاده میگردد به همین دلیل میتوان درصد زیادی از موها را بدون اینکه آسیب ببینند پیوند زد.بعد از این که موها استخراج شده اند در محل های مورد نظر که متخصصان تعیین میکنند کاشته میشود.

مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

بعد از این که موها کاشته میشوند حدود یک هفته طول میکشد تا ورم ها و التهابات روی پوست سر تا حدودی کاهش پیدا کند.بعد از این موهایی که کاشته شده دچار ریزش میشوند و این ریزش تا هفته ی چهارم ادامه پیدا میکند.در صورتی که با این اتفاق آشنا باشید قطعا دچار سردرگمی نخواهید شد اما برخی از افراد ممکن است تصور کنند موها به صورت دائمی ریزش پیدا کرده اند. بعد از این که موها دچار ریزش مو شدند حدود ۲ الی ۳ ماه طول می کشد تا موهای جدید به رشد اولیه ی خود برسند.

مراقبت های قبل از کاشت مو FUE

کاشت مو به روش FUE قطعا یکی از کم عارضه ترین روش هاست به شرطی که مراقبت های قبل و بعد از آن را مورد توجه قرار دهید.نکاتی که قبل از کاشت مو مورد نیاز است را در ابتدای این مطلب یادآوری کرده ایم. از میان مراقبت های بعد از کاشت نیز میتوان به مصرف داروهای بعد از کاشت مو،شستشوی صحیح و … اشاره کرد.

مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است