کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT

آبان ۱۱, ۱۳۹۷ نسخه بهداشت و زیبایی نظرات

کاشت مو FUT چیست؟

این تکنیک یکی از اولین روش های کاشت موی طبیعی در دنیا می باشد. در این روش یک باریکه از پشت سر به ضخامت (عرض) یک الی دو سانتی متر و به طول ۲۰ تا ۲۵ سانتی متر برداشته شده، و توسط تکنسین ها و متخصص کاشت مو FUT فولیکول‌های مو از آن خارج می‌شود. و در ‌‌نهایت آن محل برش بخیه می زنند و گرفت های جداشده در قسمت جلوی سر و یا عقب سر کاشته می‌شود.

چه کسانی می توانند از کاشت موی FUT استفاده کنند؟

کاشت مو به روش FUT و مناسب بودن آن برای افراد بیشتر توسط متخصصان زیبایی قابل تشخیص است و خودتان نمی توانید از آن اطلاع پیدا کنید.برای استفاده از این روش باید قبل از هر چیز توجه داشته باشید که این روش با توجه به مزایایی که دارد قطعا معایبی را هم خواهد داشت و باید با چشم باز به آن ها نگریسته باشید.هزینه کاشت مو به روش FUE معمولا در محدوده ی روش های دیگر است و تفاوت خاصی را ندارد.

معایب و عوارض کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT بیشتر از این که عوارض داشته باشد معایب خاصی را به دنبال دارد چون در همه ی موارد این عیب ها به وجود خواهد آمد.

مهمترین عیب این روش این است که بعد از کاشت مو شاهد به وجود آمدن اسکار ها و جای بخیه ها خواهیم بود به صورتی که از بین رفتن آن ها کار ساده ای نیست.علاوه بر این جراحی های متعدد در این روش احتمال عفونت و خونریزی شدید را هم افزایش می دهد. برای استفاده از این روش بدون اینکه عوارض خطرناکی برایتان به وجود اید باید با در نظر گرفتن هزینه کاشت مو به روش FUT ، مرکز کاشت مو FUE معتبری را برگزینید.

کاشت مو FUT در ایران و جهان

در حال حاضر از کاشت مو به روش FUT در ایران و جهان کمتر استفاده می شود.به دلایل معایبی که این روش دارد و پیشرفت هایی که در حوزه ی کاشت مو داشته ایم استفاده از این روش در اکثر موارد منطقی به نظر نمی رسد و کارایی لازم را نخواهد داشت.

مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است