ریشه کن کردن لکه های پیری

ریشه کن کردن لکه های پیری

تیر ۱۷, ۱۳۹۶ نسخه مقالات نظرات

لکه های پیری فقط یک یادآوری مداوم است که به شما می گوید زمان در گذر است. این نشانه های کوچک قهوه ای نیز به عنوان لکه های کبدی شناخته شده است – اگر چه آنها در کل هیچ ربطی به کبد ندارند، و خوشبختانه دردناک نیستند. اما آنها تمایل دارند که در مناطقی که به طور برجسته قابل مشاهده هستند مانند صورت، گردن، دست و پا تشکیل شوند. لکه های سن در واقع اغلب از طریق اثرات خورشید ایجاد می شود. به این دلیل است که اشعه قدرتمند خورشید می تواند موجب ناحیه ای موضعی ملانین شود و این چیزی است که منجر به علائم مستعد لکه های خورشید شود. به هر حال  دلایل دیگری هم هستند؛ رادیکال های آزاد، بیماری و یا دوره طولانی بیماری می تواند به تمام سلول های پوست آسیب بزند. خوشبختانه داروهای خانگی هستند که به خوبی می توانند به از بین بردن آنها کمک کنند.

آبلیمو به عنوان یک سفید کننده عمل می کند و می تواند برای لکه های پیری استفاده شود. آن مقداری زمان می برد اما به دلیل اسید سیتریک، لکه های پیری به تدریج شروع محو شدن می کنند.

سرکه سیب را می توان به یک لیوان آب اضافه کرد و سپس نوشید. تنها به چند قطره از آن نیاز است و عسل می تواند برای خوش طعم کردن آن استفاده شود. شما همچنین می توانید به طور مستقیم روی لکه ها اعمال کنید تا به تدریج ناپدید شوند.

آب آلوئه ورا دارای قدرت های درمانی و شفا فوق العاده است و برای زخم و حتی سوختگی بسیار فائق می باشد. ژل تازه از گیاه و یا عصاره را می توان مستقیما بر روی لکه ها اضافه شود. آن دارای نیروهای جوان سازی است و می تواند کمک کند که سلولهای مرده پوست جایگزین شوند.

 پاپایا ( انبه هندی) – مغز میوه خام می توان بر روی لکه ها مالیده شود، بعد از چند لحظه آن را خارج کنید و سپس آن را بشویید.

روغن زیتون و سرکه – برخی از روغن ها و سرکه ها را با هم مخلوط کنید، مخلوط را دو بار در روز برای چند ماه انجام دهید و این آغاز یک تحول خواهد شد.

این احتمالا مطبوع نیست اما خمیر ساخته شده از سیر واقعا می تواند در درمان لکه های پیری مفید باشد، خیار نیز دارای خواص سفیدکندگی است و به همان اندازه برای کمک به کاهش لکه های تیره مفید می باشد.

تعدادی از درمان های طبیعی که مخلوط کردن آنها بسیار آسان است، موجود می باشد. همه آنها کمی زمان می برند، اما با استفاده دقیق و منظم، شما شروع به دیدن نتایج می کنید.


ترجمه شده از وبسایت: www.skinsite.com

مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است