راه های طبیعی برای از بین بردن عفونت قارچی

راه های طبیعی برای از بین بردن عفونت قارچی

تیر ۷, ۱۳۹۶ نسخه بهداشت و زیبایی نظرات

اگر چه وحشتناک به نظر می رسد ، عفونت قارچی در واقع یک کرم نیست ، بلکه در آن دایره ها و یا تکه های  قرمز بر روی پوست به رنگ نقره ای می شود. آنها همچنین می توانند تاول شوند. عفونت قارچی می تواند بر ناحیه کشاله ران، پا، بدن، ناخن و سر تاثیر بگذارد. اسپور قارچ از طریق یک خراش در بدن نفوذ می کند  و یا زمانی که شرایط مناسب باشد، به عنوان مثال – از طریق زخم های اگزما، به راحتی می تواند از طریق تماس مستقیم منتقل شود. حتی حیوانات خانگی می توانند عفونت قارچی را  به مردم منتقل کند. برای درمان معمولا از کرم های ضد قارچ موجود در داروخانه استفاده کنید  اما اگر عفونت قارچی در پوست سر باشد ، نسخه پزشک برای داروهای ضد قارچ مورد نیاز است.

عفونت قارچی بسیار شایع است. تا ۲۰٪ از مردم یک بیماری قارچی پوست را در برخی از نقاط دارند. اگر چه کودکان حساس هستند ، به ویژه کودکان آفریقایی کارائیب، اما بزرگسالان نیز  به راحتی می توانند به این بیماری دچار شوند.

اگر راه حل طبیعی تر ی برای  این بیماری ترجیح می دهید  ، می توانید اسانس درخت چای خالص و یا ید استفاده کنید اما درمان موفق می تواند شامل موارد زیر باشد :

سرکه سیب به دلیل کیفیت قارچی ضد طبیعی آن مفید است. مراقب باشید پوست خوب را نسوزانید  و در صورت لزوم، قبل از استفاده سرکه را رقیق کنید و  به مناطق آسیب دیده دو بار در روز به مدت حدود دو هفته بزنید. برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید، یک بار در روز سرکه و آب (به مقدار مساوی) بنوشید  .

زردچوبه،  ضد باکتری بسیار قدرتمند و کیفیت ضد عفونی کننده دارد . مقداری  زردچوبه تازه مخلوط کنید  ، آن را به صورت پودر درآورید و با آب مخلوط کنید  به طوری که شبیه خمیر شود. خمیر را  به همه مناطق آسیب دیده بزنید  و به مدت ۲۰ دقیقه بر روی پوست قرار دهید . این امر به کاهش علائم خارش و قرمزی کمک خواهد کرد. در نهایت عفونت قارچی ، تسهیل می یابد و التیام می یابد.

میوه پاپایا می تواند به رفع مشکلات کچلی موضعی کمک  کند و شما می توانید گوشت میوه را  به طور مستقیم روی  پوست آسیب دیده بگذارید. شما همچنین می توانید پاپایا را  خمیر کنید  به طوری که به شکل یک خمیر  دراید. میوه بیشتر بخورید  چون  این امر می تواند میزان موفقیت را بهبود بخشد.

درمان های طبیعی هم مفید هستند ، بنابراین  اگر شما این روش را  برای درمان را انتخاب می کنید صبور  باشید.


ترجمه شده از وبسایت: www.skinsite.com

مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است