درمان های پوستی مبارزه با پیری در مردان

درمان های پوستی مبارزه با پیری در مردان

تیر ۶, ۱۳۹۶ نسخه بهداشت آقایان نظرات

آیا یک درمان پوست می تواند به شما کمک کند که جوان تر به نظر برسید و بیشتر آرام تر باشید؟ شاید شما نهایت تجربه و اعتماد به نفس بالایی در بازی حرفه ای خود داشته باشید. اما اگر شما مانند بسیاری از مردان بالای ۵۰ سال هستید، شما ممکن است احساسی شبیه شروع به از دست دادن زمین را داشته باشید. یک دلیل این است که در مردان جوان، فرصت های شغلی در حال افزایش است. در حالی که آن ها ممکن است چیزی در شما از نظر دانش، تجربه و یا حتی انرژی در یک بعد از ظهر جمعه داشته باشند، و شما نیاز به یک تعطیلات دارید و آن ها آن را انجام نمی دهند. ترس یک مرد خارج از رده بازار است زیرا او به نظر نمی رسد که در مقایسه با همکاران جوان خود، بسیار واقعی باشد. امروزه، بیش از هر زمان دیگری رقابت با بچه های جوان وجود دارد و بسیاری از مردان آن را احساس می کنند. این موضوع را جراح پوست دیوید گلدبرگ مدیر لیزر پوست و جراحان متخصصان نیویورک و نیوجرسی بیان کرده است. آن به دنبال این نیست که جوان ترها به دنبال خوب استراحت کردن هستند. مثل این که شما انرژی برای رفتن به یک راه دور را داشته باشید. در حالی که رژیم غذایی و ورزش می توانند برای بالارفتن به عقب در یک مرحله مردان ، کمک کنند شما می توانید همچنین به سطح زمین بازی با درمان پوست کمک کنید. روش های پزشکی غیر جراحی طراحی شده اند تا به ظاهر خود استراحت داده و نگاه خود را آرام کنید. برای مدتی کامل، عمل جراحی زیبایی به طور کلی به عنوان یک احیه گزن گرا تصور شده است و در حالی که هنوز هم ممکن است به یک اندازه درست باشد، درصد بیماران مرد متمایل به عمل جراحی زیبایی در حال حاضر حفظ شده و همگام با افزایش تعداد اعمال انجام شده در هر سال است. این موضوع را جوئل شلسینگر رئیس انجمن لوازم آرایشی و بهداشتی پوست و جراحی زیبایی ایالات متحده بیان کرده است. اما بر خلاف بسیاری از زنان که می خواهند درمان شوند تا جوان تر به نظر برسند، شلسینگر بیان می کند که مردان به طور معمول می خواهند که وانمود کنند که آسوده، آرام و راحت هستند. گلدبرگ موافق است که مردان می خواهند نگاه های ناهموار را حفظ کنند و آن ها نمی خواهند که خطوط را فقط برای کاستن ظاهر پیری و احیای پوست خود، از بین ببرند. و فقط چند نفر از مردان به دنبال نگاه کردن به تعطیلات در طول سال هستند؟ بر اساس جامعه جراحان پلاستیک ایالات متحده آمریکا، بیش از یک میلیون نفر در سال ۲۰۰۵ به دنبال درمان پوست خود بوده اند. یک افزایش ۴۴ درصدی در حداقل شیوه عمل تهاجمی بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵ وجود داشته است. جامعه جراحی پلاستیک آمریکا، همراه با سه متخصص پوست ذکر شده در بالا، راهنمای دائمی زیر را به پنج تیمار زیبایی غیر جراحی صورت برای مردان ارائه نموده اند:

درمان شماره ۱ پوست: بوتاکس لوازم بهداشتی و آرایشی.

آنچه در این درمان است: مقادیر کمی از سم بوتولینیوم A که به طور مستقیم در داخل عضله نهفته است، زیر یک چین و چروک تزریق می شود.

چه چیزی این درمان انجام می دهد: به طور موقت عضلات را فلج می کند، و اجازه می دهد که چین و چروک استراحت کند به طوری که سطح پوست صاف و جوان تر به نظر می رسد.

زمان درمان پوست: در حدود ۳۰ دقیقه.

مدت استراحت: در بیشتر مردم اصلا وجود ندارد.

اثر ماندگاری: حدود شش ماه.

نظرات پزشک: گلدبرگ بیان می کند که مردان اغلب این درمان را در پیشانی انجام می دهند.آن ها نمی خواهند که به طور کاملا مانند زنان کاملا صاف به نظر برسند. آن ها برخی از خطوط را می خواهند اما آن ها فقط می خواهند که ملایم تر باشد و بوتاکس یک کار بسیار عالی برای آن ها انجام می دهد.

درمان شماره ۲ پوست: پلینگ مکانیکی صورت.

آنچه در این درمان است: در این روش، یک دستگاه مکش خلا در پشت سر با یک فرمول شیمیایی کریستان خفیف استفاده می شود که به حذف لایه های بالای سلول های پوست منجر می شود. این روش اجازه می دهد که بافت های پوست به طور مساوی تری به سطح برسد.

چه چیزی این درمان انجام می دهد: دوباره جوان کردن رنگ، کمک به محصولات موضعی تا نفوذ عمیق تری داشته باشند و دادن پوستی برافروخته و جوان و با طراوت.

زمان درمان پوست: ۳۰ دقیقه در هر درمان، هر چند که درمان های متعددی دارد و چند هفته قبل نتایج کاملا آشکار خواهد شد.

مدت استراحت: ندارد و پوست ممکن است دارای رنگ قرمز حدود یک ساعت پس از درمان نیز شود.

اثرات ماندگاری: چند ماه بسته به سن و وضعیت پوست.

نظرات دکتر: این روش برای خطوط جدی و یا چین و چروک پیشنهاد نمی شود و خم شدگی پوست را متوقف می کند. این روش سریع ترین راه برای دوباره جوان کردن پوست فقط در یک روز است. این موضوع را بروس کاتز مدیر پوست و مرکز لیزر در نیویورک بیان کرده است.

درمان شماره ۳ پوست: برداشتن مو با لیزر.

آنچه این درمان است: متکی به انرژی تولید شده توسط یک لیزر عبور کرده از طریق پوست به فولیکول مو است. رنگدانه ملانین مو آن را جذب کرده و آن جایی است که موجب آسیب به فولیکول می شود. این امر باعث ریختن مو می شود و و دشوار است که مو دوباره رشد کند.

چه چیزی این درمان انجام می دهد: حذف مو در هر منطقه از بدن.

زمان درمان پوست: به صورت کوتاه ۱۰ دقیقه یا به صورت طولانی چند ساعت است که بستگی به این دارد که چه مقدار مو باید برداشته شود. از آن جا که مو در چرخه رشد می کند، بین ۴ تا ۸ درمان مورد نیاز است و معمولا ۴ تا ۸ هفته جدا از هم است. به صورت کوتاه، موهای زبر تیره بهتر واکنش نشان می دهند اما اما حذف تمامی موها امکان پذیر است.

مدت استراحت: ندارد.

اثرات ماندگاری: در برخی از افراد، این روش می تواند دائمی باشد. در برخی دیگر مو ممکن است رشد رو به عقب داشته باشد اما این معمول تر سبک تر و ساده تر برای حذف شدن است. این مهم است که توجه داشته باشید که موها در طول درمان رشد پیدا نخواهند کرد. در عوض، به تدریج در روزها و هفته هایی که دنبال می شود، ریزش پیدا می کنند.

نظرات پزشک: اکثر مردان درخواست حذف موها در پشت و قفسه سینه خود را دارند و این امر معمولا به دلایل اجتماعی بیش از دلایل کار حرفه ای انجام می پذیرد.

درمان شماره ۴ پوست: پوست انداختن شیمیایی

آنچه در این درمان است: یک درمان موضعی که از انواع مختلفی از مواد شیمیایی برای پوست انداختن لایه های آسیب دیده پوست و همراه با آن، خطوط و چین و چروک های سطحی، استفاده می کند.

چه چیزی این درمان انجام می دهد: بسته به نوع لایه برداری مورد استفاده، این روش می تواند به سادگی طراوت پوست را انجام دهد( با نام لایه برداری زمان ناهار شناخته شده که در این حالت لایه برداری عمیق انجام می شود و تحریک تولید کلاژن در پوست سفت انجام می شود، که همه این عوامل منجر به کاهش چین و چروک، بهبود بافت پوست، مشکلات رنگدانه درست و کاهش آسیب نور خورشید می شود). همه این موارد منجر به جوان به نظر رسیدن رنگ چهره می شوند.

زمان درمان پوست: لایه برداری زمان ناهار در حدود ۳۰  دقیقه طول می کشد.. یک لایه برداری متوسط در حدود ۳۰ تا ۶۰ دقیقه و یک لایه برداری عمیق در حدود ۲ ساعت به طول می انجامد.

مدت استراحت: لایه برداری نور- هیچ بهبودی یا زمان استراحتی ندارد. لایه برداری متوسط، ۴ تا ۷ روز بهبودی دارد و لایه برداری عمیق ۲ هفته زمان بهبودی دارد.

هزینه: از چندین صد دلار تا بیش از ۱۰۰۰ دلار هزینه دارد که بسته به روش مورد نظر دارد.

اثرات ماندگاری: یک لایه برداری نور معمولا نیاز به تکرار نتایج چند ماه گذشته دارد. نتایج حاصل از لایه برداری متوسط برای حدود یک سال گذشته و لایه برداری عمیق، دائمی است. اگر چه چین و چروک های جدید می توانند در طول زمان شکل بگیرند.

نظرات پزشک: اکثر مردان تمایل به لایه برداری شیمیایی نوری دارند. این روش یک روش بسیار خوب نرم شدن خطوط، جوان تر کردن پوست و استراحت بیشتر پوست بدون هیچ گونه صدمه و آسیب است. یک روش بسیار محبوب در میان مردان است. این موضوع را گلدبرگ بیان کرده است.

درمان شماره ۵ پوست: جوان سازی لیزری / نوری پوست.

آنچه در این درمان است: یک روش جوان سازی صورت است که از پرتوهای لیزری غیرتهاجمی(غیر برشی) و یا دیگر دستگاه های مبتنی بر نور برای ارائه کوتاهی از انرژی( به نام نور شدید پالس) به پوست استفاده می کند.

درمان شماره ۵ پوست: جوانسازی لیزری/ نوری پوست ادامه پیدا کند.

چه چیزی این درمان انجام می دهد: شرکت ها و نواهای پوست با تحریک رشد کلاژن جدید، موجب بهبود بافت و رنگ، حداقل رساندن خطوط ریز می شوند و به پوست یک جلوه تازه می دهند که همه این ها بدون استفاده از هر گونه مواد شیمیایی است.

زمان درمان پوست: ۱۵ تا ۳۰ دقیقه.

مدت استراحت: پوست ممکن است در حدود یک ساعت بعد از درمان کمی قرمز شود.

اثرات ماندگاری: چندین درمان برای تولید حداکثری کلاژن مورد نیاز است. لمس کردن درمان ها هر چند ماه یکبار برای حفظ تولید کلاژن تحریک شده، توصیه می شود.

نظرات پزشک: لیزر پوست یک درمان جوان سازی پوست است که بر خلاف هر نوع درمان متداول پوست دیگر به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی و مراقبت شدید، وجود دارد. بنابراین این یک روش ایده آل برای مردان است.این موضوع را کلدبرگ بیان کرده است.


ترجمه شده از وبسایت: www.webmd.com

مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است