بهترین متخصص ارتودنسی کرج کیست؟ (لیست ۱۰ تایی)

فروردین ۲, ۱۳۹۹ Kamran Ahmadi بهترین متخصصان نظرات (25)

ساکن استان البرز و کرج هستید و نیاز به درمان ارتودنسی دندان دارید؟ میخواهید بدانید بهترین متخصص ارتودنسی در کرج کیست و آدرسش کجا است؟ به بهترین جای ممکن آمده اید، ما در این مقاله ۱۰ نفر از برترین متخصصان کرج را همراه با آدرس مطب، شماره تماس، آدرس سایت و آدرس شبکه های اجتماعی به شما معرفی میکنیم. توجه داشته باشید که این متخصصان بر اساس معیار و ملاک های منطقی توسط تیم کارشناسی وبسایت نسخه انتخاب شده اند.


نکته

در انتهای این لیست به طور خلاصه به معرفی ارتودنتیست و کاری که برای بیماران و مراجعین خود انجام میدهد پرداختته ایم. اگر دقیقا نمیدانید که کار این متخصصان چیست یا به  این لینک مراجعه کنید تا به طور کامل با ارتودنتیست ها آشنا شوید و یا به انتهای همین مقاله بروید تا به صورت خلاصه و مختصر با آن ها آشنا شوید.


لیست ۱۰ نفره بهترین متخصص ارتودنسی در کرج

۱. دکتر هادی درویش پور

آقای دکتر درویش پور نه تنها در لیست ۱۰ نفره بهترین متخصص ارتودنسی تهران جای دارند بلکه در این لیست نیز در صدر قرار دارند. دکتر درویش پور دکترای تخصصی ارتودنسی دندان دارند و در مطب فوق تخصصی خودشان دارای بهترین و به روز ترین تجهیزات هستند. یکی از دلایلی که ایشان را در این لیست جای دادیم، درصد رضایت بسیار بالای مراجعان، کیفیت بالای خدمات ارئه شده و از همه مهمتر خدمت رسانی به مراجعان در ۴ مطب هم در تهران و هم در کرج است.

 

 

خدمات ارائه شده توسط دکتر درویش پور: تمامی تکنیک ها و درمان های ارتودنسی برای همه سنین در هر شرایطی

آدرس ها

 • آدرس دکتر درویش پور در کرج: لطفا آدرس مطب کرج دکتر درویش پور را اینجا درج کنید.
 • آدرس مطب دکتر دوریش پور در میدان فاطمی تهران: م فاطمی، ضلع ج شرقی میدان، نبش جویبار، ساختمان گراد، پلاک ۴۵، طبقه ۱ (تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۹۰۶۵۶۰ | ۰۲۱۸۸۸۵۲۶۱۴)
 • آدرس مطب دکتر در دهکده المپیک تهران: م المپیک، ضلع ج غربی، کوچه ۲۷، پلاک ۱۷ (تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۹۰۶۵۶۰| ۰۲۱۸۸۸۵۲۶۱۴)
 • آدرس مطب دکتر درویش پور در قیطریه: مترو قیطریه،اول بلوار صبا (تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۲۴۳۷۰۲ | ۰۲۱۲۲۲۴۳۶۷۹)

آدرس وبسیات دکتر درویش پور بهترین متخصص ارتودنسی کرج: لینک سایت

آدرس شبکه های اجتماعی دکتر: تلگرام | اینستاگرام


۲. دکتر امیرکامیار خضری

 

 

آقای دکتر خضری دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی قزوین هستند. ایشان درست بعد از فارغ التحصیلی در آزمون ورودی تخصص ارتودنسی که از معتبرترین آزمون های وزارت بهداشت است رتبه اول شدند. از زمان فارغ التحصیلی ایشان هم در تهران و هم در کرج مطب دایر کرده اند. طی چند سال گذشته به خاطر مهارت بسیار بالا و خوش اخلاقی آقای دکتر خضری مخصوصا در کرج بسیار خوش نام شده اند.

خدمات ارائه شده توسط دکتر امیرکامیار خضری: کلیه خدمات ارتودنسی به همراه ایمپلنت، ترمیم و زیبایی دندان، لمینت و ….

آدرس های دکتر خضری که در صدر لیست ۱۰ نفره بهترین متخصص ارتودنسی در کرج وبسایت نسخه قرار دارند:

 • آدرس دکتر امیر کامیار خضری در کرج: کرج، میدان طالقانی (شماره تماس: ۰۲۶۳۲۲۶۷۸۴۸ | ۰۲۶۳۲۲۵۶۰۷۵)
 • آدرس وبسیات دکتر امیرکامیار خضری : دُر کلینیک
 • آدرس شبکه های اجتماعی دکتر: تلگرام | اینستاگرام

۳. دکتر عبدالله عباسی

دکتر عباسی از معتبرترین متخصصان ارتودنسی در کرج و فوق تخصص ارتودنسی و جراح فک و صورت هستند.

آدرس ها و نشانی مطب

 • آدرس مطب دکتر حمید قاسمی: عظیمیه، روبروی کلانتری ۱۴ رسالت، ساختمان ۹۸
 • (تلفن تماس: ۰۲۶۳۲۵۳۹۳۷۵)

۴. دکتر فرناز اسدی

اگر سن کمی دارید و یا بچه کوچک دارید که مشکل ارتودنسی دارد حتما به دکتر فرناز اسدی مراجعه کنید. ایشان در این کار خبره هستند و تنها کافیست نمونه کارهای شاهکارشان را در اینستاگرام ببینید.

آدرس ها و نشانی مطب

 • آدرس مطب دکتر فرناز اسدی در کرج : چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، برج پزشکان شاه‌کرم، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۰۱
 • تلفن تماس (۰۲۶۳۲۲۲۱۰۰۳)

۵. دکتر حمید قاسمی

دکتر حمید قاسمی به حق یک متخصص ارتودنسی خوب در کرج هستند که نحوه رفتارشان با مراجعان عالی است. این متخصص روزهای زوج از ساعت ۱ تا ۹ شب به مراجعان خودش خدمات ارائه میدهد. دکتر قاسمی قادر است تمام مشکلات ارتودنسی را در همه سنین از کودکی تا میانسالی برطرف کند. شاید مهمترین تخصص ایشان ارتودنسی پیشگیرانه در کودکان و اصلاح مشکلات شدید فک باشد.

 

بهترین متخصص ارتودنسی کرج

 

آدرس ها و نشانی مطب

 • آدرس مطب دکتر حمید قاسمی بهترین متخصص ارتودنسی در کرج : خ شهید بهشتی، نرسیده به خ کسری، برج نگین البرز، ط ۶، واحد ۳
 • تلفن تماس: (۰۲۶۳۴۴۸۲۳۴۷ | ۰۹۰۳۰۱۳۸۳۰۳)

۶. دکتر سیامک همت پور

اگر مشکل ارتودنسی شما بسیار شدید است و میخواهید به بهترین شکل ممکن درمان شود حتما به دکتر همت پور مراجعه کنید. کافیست تا نمونه کارهای دکتر همت پور را در شبکه های اجتماعی ایشان ببینید تا متوجه شوید منظورمان از گفتن این جلمه چیست.

آدرس ها و نشانی مطب

 • آدرس مطب دکتر سیامک همت پور بهترین متخصص ارتودنسی در کرج : جهانشهر، خیابان کسری، بعد از بیمارستان کسری، نبش کوچه باشگاه (رستم)، ساختمان پزشکان جهانشهر
 • شماره تماس: (۰۲۶۳۴۴۰۳۶۶۳)

۷. دکتر فدرا یوسف پور 

اگر میخواهید مشکل دندان های فرزند دلبند خود را اصلاح کنید و یا قصد پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی در آینده را دارید حتما و حتما دست فرزند خود را بگیرید و به مطب خانم دکتر یوسف پور دکتر  متخصص ارتودنسی خوب در کرج برای کودکان مراجعه کنید. کلینیک ایشان مخصوص کودکان است و محیط آنجا کاملا شاد و کودکانه است.

آدرس ها و نشانی مطب

 • آدرس مطب دکتر فدرا یوسف پور در کرج : چهار راه طالقانی، کوچه سالیان، مجتمع پزشکی آترا، طبقه سوم، واحد ۱۱
 • شماره تماس: (۰۲۶۳۴۴۹۷۹۲۰)

۸. دکتر محسن رضایی

یکی دیگر از شناخته شده ترین متخصصان حوزه ارتودنسی در استان البرز و کرج

 

دکتر ارتودنسی خوب کرج

 

آدرس ها و نشانی مطب

 • آدرس مطب دکتر رضایی بهترین متخصص ارتودنسی در کرج: چهاره طالقانی، جنب نمایشگاه کتاب بهمن، کوچه نسیم ساختمان کیمیا، پلاک۴۶۹
 • شماره تماس: (۰۲۶۲۲۶۳۸۴۷)

این لیست همچنان آپدیت میشود

وبسایت نسخه لیست بهترین متخصص ارتودنسی کرج را به مرور زمان آپدیت میکند.


متخصص ارتودنسی کیست به چه کسی متخصص ارتودنسی گفته می‌شود؟

ارتودنتیست ها متخصص دندانپزشکی هستند که در زمینه پیشگیری، تشخیص و درمان بی نظمی ها  و ناهماهنگی های دندان ها، فک و صورت آموزش دیده اند. آنها طیف گسترده ای از گزینه های درمانی را برای صاف کردن دندان های کج، رفع مشکلات بایت دهان و ترمیم صحیح فک ها ارائه می دهند.

 

بهترین دکتر ارتودنسی کرج

 

در حالی که ارتودنتیست ها در درجه اول برای صاف کردن دندان ها شناخته شده اند ، می توانند به مشکلات اساسی ناهماهنگی و عدم تراز فکهای بالا و پایین نیز کمک کنند، حرکت دندان ناشی از عادت های بد مانند مکیدن انگشت شست و حتی برخی از انواع آپنه خواب نیز از جمله مشکلات شایعی هستند که این دندانپزشکان به درمان آن ها میپردازند.

به طور خلاصه بهترین متخصص ارتودنسی در کرج برای شما یک لبخند زیبا، دندان هایی صاف، گفتاری رسا و قدرت جویدن فوق العاده به ارمغان میآورند. اوج تبحر و کار بهترین متخصص ارتودنسی را تنها باید با دیدن عمل های فک و صورتی که توسط آن ها انجام شده ببینید که چطگونه صورت بیمار را به صورت معجزه آسایی اصلاح و درمان میکنند.


بهترین متخصص ارتودنسی در کرج از چه طریقی مشکلات عدم هماهنگی دندان ها را درمان میکند؟

متخصص ارتودنسی با استفاده از دانش و تخصصی که در زمینه بی نظمی های صورت و حرکات دندان دارد می تواند به شما کمک کند تا بفهمید کدام یک از گزینه های درمانی موجود برای شما یا فرزند شما بهترین خواهد بود.

 

بهترین متخصص ارتودنسی کرج کیست؟

آن ها برای حل مشکلات جزئی تا شدید دندان هایتان از دستگاه های زیر استفاده میکنند:

 • براکت های فلزی
 • براکت های سرامیکی
 • بریسهای زبانی یا ارتودنسی لینگوال
 • ترازهای شفاف
 • اینویزیلاین ها
 • ریتینر ها
 • و ….
مقالات مرتبط
نظرات شما 25
اسفند ۲۲, ۱۳۹۸

دکتر خضری خیلی خوبه من هم ارتودنسی اونجا انجام دادم هم بلیچینگ. کارشون خوبه مخصوصا کار خانم دکتر.

  اسفند ۲۵, ۱۳۹۸

  ممنونم از شماکه با ثبت نظر به کاربران ما کمک کردید

اسفند ۲۲, ۱۳۹۸

دکتر اصلانی رو واقعا توی این لیست آوردید؟ تا دکتر درویش پور هست اصلانی چرا؟ اصلانی فقط اسم در کرده و گرنه اونطوریا هم که میگن نیست. من یک بار رفتم مطبش اصلا راضی نبودم.

  اسفند ۲۵, ۱۳۹۸

  ما با توجه به بعضی معیارها این لیست رو تهیه کردیم. به طبع لیت هرازچندگاهی تغییر میکنه و هرچی متخصصا به استانداردها نردیکتر بشن در رده های بالا قرار میگیرند

اسفند ۲۲, ۱۳۹۸

در ضمن من فکر میکنم اونایی که بچه هاشونو میخوان ارتودنسی کنن حتما قبلش یه سری به مطب دمتر خضری بزنید. پدر مادرا ازش خیلی راضین اونطور که من فهمیدم

اسفند ۲۵, ۱۳۹۸

مرسی 🙃😇

  اسفند ۲۵, ۱۳۹۸

  سپاس از شما. خوشحالیم که به مقاله برای شما مفید بوده

اسفند ۲۹, ۱۳۹۸

خیلی ممنونم از سایت خوب نسخه

اسفند ۲۹, ۱۳۹۸

دکتر اسدی هم خوبه

فروردین ۱, ۱۳۹۹

آقا من به اینا دسترسی ندارم توی فردیس متخصص سراغ دارید؟ بهترین متخصص ارتودنسی فردیس کیه کی آپدیت میکنید؟ البته الان که کرونا هست برای بعدش میخوام😁🤣

  فروردین ۱, ۱۳۹۹

  ایشالا آپدیت بعدی اگر تونستیم بهترین متخصص ارتودنسی فردیس رو پیدا کنیم اینجا اسمشونو میاریم. سعی مییم زود به زود آپدیت کنیم میتونید بازم سر بزنید به این صفحه. ممنون از نظرتون

  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۹

  دکتر حمید قاسمی تو کلینیک حکیم فردیس هستن،کلینیک بین سوم و کاناله حالا یه سرچ کنید میاد آدرس و شمارش یکسنبه و سه شنبه ها ساعت 3 تا 6 عصر پیجشونم میتونید تو اینستا اسمشونو سرچ کنید(drhamidghasemi) پیدا میکنید

فروردین ۱, ۱۳۹۹

ادمین برای لمینت وروکش باید پیش کدوم دندوپزشک بریم؟ همین متخصص ارتودنسی میتونه روکش انجام بده؟

  فروردین ۱, ۱۳۹۹

  لمینت و روکش در واقع همون ونیر دندون هستن که با ارتودنسی فرق میکنند. از ونیرا برای زیبایی استفاده میشه و معمولا توسط متخصص ترمیم و زیبایی دندون انجام داده میشه. تقریبا همه دندونپزشکا میتونن اینکارا رو انجام بدن اما شما بهتره که به متخصص ترمیم و زیبایی دندون سر بزنید. متخصصای ارتودنسی معمولا بیشتر روی صاف کردن و اصلاح عدم تراز دندون تمرکز دارند.

فروردین ۱, ۱۳۹۹

دیگه اگه خدا بخواد امسال میخوام بعد ارتونسی کنم. نفر اولی که نوشتید دکتر درویش پور آدرسش دقیقا کجاست؟ نمیدونید چقدر هزینه میگیره؟ امسال قیمتا چجوره؟

  فروردین ۱, ۱۳۹۹

  امیدوارم بتونید اینکار رو انجام بدید اما اگر خیلی اورژانسی و فوری نیست بهتره عقب بنازید چون اتودنسی نیازمند مراجعه منظم به متخصص ارتودنسیه و با این اوضاع کروونا درست نیست خیلی بیرون برید. دکتر درویش پور طبق چیزایی که ما میدونیم و جمع کردیم توی تهران و کرج مطب دارند. آدرس دقیقشون هست میتونید با مطبشونم تماس بگیرید. نمیشه دقیقا در مورد قیمت ارتودنسی اظهار نظر کرد یکی اینکه بسته به نوع ارتودنسی، سن ، نوع مشکل ، شدت مشکل و دوره درمان هزینه ها فرق میکنه. علاوه بر این، قیمت ها هر سال ممکنه جابجا بشه. الانم باید منتظر باشید تا قیمت ارتودنسی سال 99 بیاد بیرون. موفق باشید.

فروردین ۱, ۱۳۹۹

Doctor darvishpour awliye kheyli

فروردین ۲, ۱۳۹۹

سلام دکتر درویش پور عالی من از خدماتش استفاده کردم ب شما هم توصیه میکنم استفاده کنید.

  فروردین ۲, ۱۳۹۹

  سلام خیلی ممنون از ثبت نظرتون. نظر شما به کاربرای ما کمک زیادی میکنه

فروردین ۲, ۱۳۹۹

سپاس

اردیبهشت ۷, ۱۳۹۹

درویش پور

اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۹

سلام خسته نباشید دکتر درویش پور عالی بودن مرسی از شما و سایت خوبتون تشکر فراوان

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است