هر روز موهای سلامت داشته باشید

تیر ۲۷, ۱۳۹۵ علی ترابی مقالات نظرات

شانه دوباره میان موهایتان گیر کرده‌است. برای بدست آوردن موهای سلامت ناچارید محصول دیگری را موهایتان استفاده خواهید کرد. این محصول هم چاره‌ساز نبود و موهایتان خشک‌تر و شکننده‌تر شده تست. اگر موهای خشکی دارید، می‌دانید که مرطوب نگه داشتن آنها برای جلوگیری از آسیب و شکستن الزامی است. چه در حال شستن، خشک کردن، حالت دادن باشید یا تنها دوش گرفته باشید، این باید و نبایدها به محافظت از موها تامین سلامت آنها کمک می‌کند.

راهنمای خشک کردن و حالت دادن موهای خشک

منافذ سشراهنمای خشک کردن و حالت دادن موهای خشکوار را مرتبا تمیز کنید و یا سشوار جدیدی بخرید. با بسته شدن منافذ با پرز یا موها، هوا به آسانی جریان نخواهد داشت و فشار کاهش پیدا می‌کند. این بدان معناست که موهایتان را با دمای بالا حالت خواهید داد. از آرایشگرتان بخواهید که سشوار، اتوی صاف یا فر، و سایر لوزام حالت‌دهی را بررسی کند که آیا به درستی کار می‌کنند؟

از محصولاتی که حاوی روغن‌های مغذی مثل argan، آووکادو و زیتون به جای محصولات شدیدا معطر، یا حجم دهنده که باعث خشکی موها می‌شوند، استفاده کنید.

حالت‌دهی را در خانه دوبار در هفته و ماهی یکبار در آرایشگاه انجام دهید.

بطور منظم موهایتان را در آرایشگاه برای سلامتی پوست آراسته کنید تا نیازی برای استفاده از حالت‌دهنده‌ها و محصولات بازکننده گره موها نباشد.

پس از دوش گرفتن در باشگاه، حالت دهنده را از نوک موها تا ریشه بزنید، سپس ۱۰ دقیقه در اتاق بخور بمانید. بخار کوتیکول موها را باز میکند و به حالت دهنده اجازه ورود به مو را می‌دهد. پس از خروج از اتاق بخار، موها را با آب خنک آبکشی کنید تا کوتیکول‌ها بسته شوند.

پیشی از رفتن به ساحل یا استخر برای محافظت از موها در برابر نور خورشید، حالت دهنده‌های حاوی فیلتر‌های UV راراسپری کنید. برای پیشگیری از اثر مخرب عناصر موهایتان را با اسپری ابریشمی بپوشانید یا ببافید.

مقالات مرتبط
نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است